DENMARK OPEN 2023: لامسفوس دوباره بدون داروهای ضد درد بازی می‌کند

مارک لامسفوس

DENMARK OPEN 2023: لامسفوس دوباره بدون داروهای ضد درد بازی می‌کند

در دورهٔ اول مسابقات دانمارک اوپن ۲۰۲۳، مارک لامسفوس در مقابل تان چیانگ و ژو هائو دونگ به نظر می‌رسید که هیچ‌گاه از زمین بازی دور نشده است.

لامسفوس و هم‌تیمی اش، ماروین زایدل، با نشان دادن تکنیک‌های برجسته در بدمینتون، از یک ست از دست داده به بردی با نتیجهٔ ۱۷-۲۱، ۲۱-۱۶، ۲۱-۱۷ بازگشت کردند.

 

در ماه‌های اخیر، لامسفوس دوره‌ای دشوار را تحمل کرده است. یک آسیب به زانوی او در ماه ژوئن، باعث شد که قهرمان جدید اروپا در دستهٔ مردان و مختلط به جراحی و یک دورهٔ طولانی توانبخشی بروند. در ماه‌هایی که پس از آن می‌گذشت، او در چندین تورنمنت شرکت کرد، اما مشکل داشت تا به توانایی کامل خود برسد. همچنین، او به دلیل عدم توانایی کامل، در مسابقات ARCTIC OPEN هفته گذشته غیبت کرد.

 

لامسفوس ۲۹ ساله گفت: “مجدداً در حال بهبود تغذیه هستم، تعداد زیادی جلسات فیزیوتراپی را دریافت می‌کنم و باید بگویم که کار بزرگی انجام شده است.

تعداد زیادی نوبت پزشکی و همچنین با مربی فیزیکی خود داشتم، بنابراین بسیار زحمت کشیده‌ایم تا بتوانیم امروز ببرم”

 

او سپس با بازیگوشی اضافه کرد: من در فرم بهتری هستم و می توانم بدون هیچ مسکنی بازی کنم.

 

لامسفوس همچنین در رده‌بندی جهانی بدمینتون به جایگاه برتری دست یافته است و در تیم ملی بدمینتون آلمان نیز حضور دارد

“هدف من اکنون این است که بدمینتون خوب بازی کنم، دوباره از آن لذت ببرم و به خودم فشار زیادی وارد نکنم، به خصوص به دلیل صعود به المپیک. وقتی زانویم خوب شود، نتایج خوبی خواهیم داشت.”

 

در دور بعد، لامسفوس و زایدل به احتمال زیاد می‌توانند در برابر علاقه‌مندان محلی و نقره‌ بگیران مسابقات جهانی، کیم آستروپ و آندرس اسکاروپ راسموسن، قرار بگیرند. برنده‌های ARCTIC OPEN در حالت بسیار برتری قرار دارند و دو تیم آلمانی باید بهترین عملکرد خود را داشته باشند تا بتوانند در مرحله یک چهارم نهایی حضور پیدا کنند.

 

زایدل هیجان خود را درباره مواجهه احتمالی به اشتراک گذاشت: “ما با شوقی منتظرش هستیم، به ویژه به این دلیل که آن‌ها در حال حاضر در فرم خوبی هستند. این می‌تواند یک آزمون خوبی برای بازی ما باشد و ببینیم در کجاییم. همچنین برای تماشاگران، مسابقات اروپایی همیشه جذاب هستند.”

 

در همین حال، هموطنان آستروپ و راسموسن، راسموس کایر و فردریک سوگارد، با پیشرفت مداوم خود، در مسابقه اول خود در رقابت‌های دانمارک، برابر جفت پنجم تنیس برتر، لیانگ وی کنگ و وانگ چانگ، برای اولین بار برنده شدند.

 

ما از حضور در اینجا هیجان زده بودیم زیرا سال گذشته آن را از دست دادیم. مدتی می‌گذرد که هر دوی ما این رویداد را انجام داده‌ایم، بنابراین هفته خوبی بود که پس از شکست ناامیدکننده (نیمه‌نهایی) به پیش برویم.”

 

ماروین زایدل (Marvin Seidel) یک بازیکن بدمینتون حرفه‌ای آلمانی است.

آنچه دیگران گفتند:

به دلیل فشاری که به خودم وارد کردم، در مسابقات قبلی نتوانستم خوب حرکت کنم. حرکات من طبیعی نبود اما با تجربه و قرار گرفتن در معرض زیاد، این بار کمی آرام‌تر بودم.» – آکارشی کاشیاپ در اولین مسابقه Super 750 خود در چهارمین تلاش خود برنده شد.

 

هارون چیا گفت: این اولین بار در دوران حرفه ای ما است که پنج هفته متوالی (از بازی های آسیایی شروع می شود) بازی می کنیم، بنابراین باید مراقب بدن خود باشیم. مهم نیست چقدر سخت است، ما باید آماده و در راه درست و با تمرکز روی فعالیت بدنی خود باشیم.

 

کیم هی جونگ گفت: من به مدت پنج هفته پس از آسیب دیدگی مچ پای چپم مشغول توانبخشی بودم، اما اکنون که بهبود یافته ام حدود 80 درصد احساس آمادگی می کنم، برای نتایج خوب آماده هستم. عناوین ما همه در آسیا بوده است. ما می خواهیم این کار را در اروپا انجام دهیم.

 

لی یی جینگ اظهار کرده است که پس از شکست دادن جفت چهارم، یوکی فوکوشیما و سایاکا هیروتا، اولین پیامک خود را به والدینش فرستاد. او افزوده است که والدینش تا دیروقت بیدار ماندند تا مسابقه را تماشا کنند.

 

لو کیان یو اظهار می‌کند که هر بردی پس از یک فصل طولانی، به تنهایی یک دستاورد است. او می‌گوید که باید ادامه دهد و تلاش خود را بهترین شکل ممکن انجام دهد. او به این اشاره می‌کند که بازگشت دیرهنگام خود در برابر نخستین برنده کودای نارآکا نیازمند تلاش بیشتری است.

 

همچنین این اولین پیروزی کاشیاپ مقابل ایوان لی در چهار مسابقه بود.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *