DENMARK OPEN 2023: فجر در تلاش برای بازگرداندن احساس برنده بودن

فجر الفیان و محمد ریان آردیانتو

DENMARK OPEN 2023: فجر در تلاش برای بازگرداندن احساس برنده بودن

فجر الفیان و محمد ریان آردیانتو پس از 12 ماه پیش، چهارمین جام اوپن دانمارک را بالای سر بردند.

 

اندونزی‌ها وعده خود را عملی کردند و دو رویداد اول 1000 super سال 2023 را، یعنی Malaysia Open و All England، به دست آوردند. اما عملکرد آن‌ها پس از بیرمنگام ضعیف بود و در 12 رویداد بعدی فقط به یک فینال رسیدند.

 

در سال گذشته، اندونزی‌ها در سالن Jyske Bank Arena به شکوهی خیره‌کننده دست یافتند. آن‌ها توانستند تنها یک بازی را در طی مسیر به رتبه نخست مقام‌ها از دست ندهند و به قله‌ی مدال‌ها برسند. این عملکرد برجسته آن‌ها شناخته شده است و طرفداران آن‌ها به آن‌ها با نام “فجری” اشاره می‌کنند.

 

اما در ادامه، عملکرد اندونزی‌ها پس از رقابت در بیرمنگام ناامیدکننده بود. آن‌ها تنها یک بار در 12 رقابتی که پس از آن داشتند، به فینال راه یافتند. این عملکرد ضعیف در مقابل قابلیت‌های برتری که در گذشته نشان داده بودند، برایشان تلخی به همراه داشت.

 

ما می خواهیم دوباره بهترین های خود را نشان دهیم زیرا اخیراً پایین تر از حد معمول بوده ایم. ما روی عملکرد خوب در اینجا تمرکز کرده ایم.

 

آردیانتو ادامه داد: “ما در تلاش هستیم تا احساس پیروزی را که باعث موفقیت ما شد، دوباره به دست آوریم. ما می‌خواهیم طرز فکر خود را تغییر دهیم، همه چیزهای خوب این مشارکت را بازگردانیم و با آن پیش برویم.”

 

در سال 2022، نمایش‌های برتر فجر الفیان و آردیانتو آن‌ها را در ماه دسامبر به بالای رتبه جهانی رساند. پیرو این موفقیت، آن‌ها توانستند در جایگاه برتر رتبه‌بندی جهانی قرار بگیرند و این موقعیت را تا دو هفته قبل حفظ کنند. اما پس از آن، در دو هفته گذشته، این جایگاه را به قهرمانان مدال طلا بازی‌های آسیایی، ساتویکسایراج رانکیردی و چیراگ شتی، از دست دادند.

فجر الفیان بازیکن بدمینتون اندونزیایی

فجر الفیان با این تصور که آنها با انتظارات شماره 1 بودن در جهان دست و پنجه نرم می کردند مخالف است.

او گفت: “همیشه فشار وجود دارد، شماره 1، شماره 2 یا حتی شماره 12.” ما زیاد به این موضوع فکر نمی‌کنیم، می‌خواهیم به همان چیزی که بودیم برگردیم، زیرا بعد از مسابقات سراسری انگلیس عنوانی را کسب نکرده‌ایم. ما مصمم هستیم که کاستی های خود را برطرف کنیم.

 

ما امیدواریم که از تاج خود دفاع کنیم، اما همچنین می پذیریم که رقابت سخت تر می شود. در حال حاضر، همانطور که ریان آردیانتو گفت، ما می خواهیم به بهترین نسخه خودمان برگردیم.”

 

فجر الفیان و محمد ریان آردیانتو در دور شانزدهم به مبارزه با بن لین و شان وندی می‌پردازند، که در دو برخورد اخیر بین این دو بازیکن، برتری را به دست آورده‌اند.

 

فَجْر الفیان (Fajar Alfian): یک بازیکن برتر بدمینتون اندونزیایی است. او در دستهٔ دو نفرهٔ مردان به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دو نفرهٔ کشورش شناخته می‌شود. فَجْر الفیان به همراه شریف دیلیا، شریک تیمش، در ردهٔ برترین تیم‌های مردان دو نفرهٔ جهان قرار دارند.

 

او بازی سریع و فنی درخشان و استراتژیک دارد که به او کمک می‌کند در رقابت‌های بین‌المللی به خوبی عمل کند. فَجْر الفیان از مهم‌ترین دستاوردهای خود می‌تواند رسیدن به رتبهٔ برتر جهانی و قهرمانی در مسابقات بزرگ بین‌المللی بدمینتون مانند مسابقات قهرمانی آسیا باشد.

 

او با سبک بازی خود توانسته است طرفداران بسیاری را برای خود جذب کند و در سطح ملی و بین‌المللی شهرت ویژه‌ای کسب کند. فَجْر الفیان یکی از نمایندگان برجستهٔ بدمینتون اندونزی است و از توانمندی‌ها و استعدادهای استثنایی برای ادامهٔ موفقیت‌هایش برخوردار است.

 

این دو بازیکن به عنوان یکی از تیم‌های بدمینتون برجستهٔ اندونزی شناخته می‌شوند.

محمد ریان آردیانتو (Mohammad Ahsan Ardiyanto): یک بازیکن برتر بدمینتون اهل اندونزی است. او در دستهٔ دو نفرهٔ مردان به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دو نفرهٔ کشورش شناخته می‌شود. محمد ریان آردیانتو همچنین به عنوان شریک تیم فَجْر الفیان، بازیکن برجستهٔ اندونزی در ردهٔ برترین تیم‌های مردان دو نفرهٔ جهان قرار دارد.

 

او بازی قوی، سریع و با فنون متنوع دارد. محمد ریان آردیانتو به عنوان یک بازیکن تاکتیکی و با استراتژی قوی شناخته می‌شود و توانایی انجام حرکات دقیق و دشوار را دارد. او با شریک تیمش، فَجْر الفیان، در مسابقات مهم بین‌المللی به خوبی عمل کرده و دستاوردهای قابل توجهی را به دست آورده است.

 

محمد ریان آردیانتو با تلاش و تمرینات مداوم، توانسته است در سطح ملی و بین‌المللی به شهرت و موفقیت دست یابد. او بازیکنی است که با استعداد بالا، استراتژی هوشمندانه و تکنیک‌های برتر خود، همچنان به عنوان یکی از نمایندگان برجستهٔ بدمینتون اندونزی شناخته می‌شود و امیدواریم که در آیندهٔ خود نیز به موفقیت‌های بیشتری دست یابد.

 

پیروزی فجر الفیان و محمد ریان آردیانتو در مسابقات DENMARK OPEN 2023
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *