DENMARK OPEN 2023: کاملا دیوانه وار! راسموس جمکه

راسموس جمکه

DENMARK OPEN 2023: کاملا دیوانه وار ! راسموس جمکه

راسموس جمکه با شکست دادن قهرمان جهان، کونلاوت ویتیدسارن، در دور اول  VICTOR Denmark Open 2023، جرقه ای از هیجان را در تماشاگران میزبان برافروخت.

 

در روز چهارشنبه، یک بازیکن دانمارکی در Jyske Bank Arena با شروعی بسیار خوب، با نتیجهٔ 21-15 در گیم اول پیروز شد. اما بازیکن تایلندی با همین نتیجهٔ امتیازی جواب داد و مسابقه را به سه گیم کشاند.

 

با وجود اینکه بازیکنی که در سال 2020 مقام نایب قهرمانی را کسب کرده بود، در ست تصمیم‌گیری با نتیجهٔ 18-14 عقب ماند، اما در نزدیکی حریف خود باقی ماند و در نهایت با متوقف کردن امتیازدهی حریف در نقطهٔ 19 و بردن پنج رالی آخر، مسابقه را به دست آورد و به مرحلهٔ دوم صعود کرد.

 

راسموس جمکه در مورد مسابقه گفت: “من در وضعیت دشواری قرار داشتم، نه به خاطر اینکه بازی بدی داشتم، بلکه به دلیل سختی یافتن نقاط ضعف در بازی حریف بود، این کاملاً دیوانه کننده است و من می توانم آن را در حال حاضر در ذهنم احساس کنم. خیلی خوشحالم چون البته که یک سورپرایز بزرگ است.”

 

این پیروزی چشمگیر برای کسانی که در سکو ها حضور داشتند و بازی را تماشا میکردن، همان اندازهٔ اهمیتی داشت که برای بازیکنان بود، و پس از رقابت هیجان‌انگیز، آنان با شادی و خوشحالی جشن گرفتند. راسموس جمکه جو را با جو مسابقات جهانی در Copenhagen’s Royal Arena مقایسه کرد، جایی که جمعیت دائماً تشویق می کردند.

 

مسابقات جهانی در Copenhagen’s Royal Arena

می توانید ببینید که مسابقات قهرمانی جهان چیزی را در قلب طرفداران بدمینتون دانمارکی جرقه زد. این بار دیگر یک تجربه شگفت انگیز بود.

 

حریف دور دوم راسموس جمکه، برندهٔ غافلگیر کنندهٔ دیگری است، لین چان یی، که در جهان در ردهٔ 24 قرار دارد و توانست با نتایج 20-22، 21-15، 21-19 برابر کانتا تسونیاما پیروز شود. این برد، برای بازیکن تایوانی چینی، بعد از دو شکست قبلی، اولین برد او در سطح  750 super است.

 

“این یک نقطه عطف بزرگ برای من است، معنی زیادی دارد. من هفته گذشته در فنلاند (در قطب شمال) عملکرد خوبی نداشتم، اما اکنون احساس می‌کنم کمی انرژی ام برگشته‌. لین گفت: اکنون چیزی برای ایستادن دارم.

 

آنچه دیگران گفتند:

نگ تزه یونگ گفت: “فکر نمی کنم عملکرد خوبی داشته باشم. من نمی‌توانستم 100 درصد تمرکز داشته باشم زیرا این اولین باری است که بلافاصله بعد از فینال در یک تورنمنت بازی می‌کنم. من باید یاد بگیرم که چگونه با این کار کنار بیایم.”

 

“توپ و ضربات قوی در کنترل من بودند، بنابراین بازی در رالی‌های کوتاه و بلند خوب بود. او کنترل خود را از دست داد و برخی اشتباهات سهل انگارانه انجام داد.” – چو تیان چن پس از شکست دادن جانشین پنجم، جوناتان کریستی.

 

نه تنها بازیکن های برتر کره‌ای، بلکه می‌توانیم با هر بازیکن نخبه‌ای رقابت کنیم، اگر روی چیزی که کمبود داریم کار کنیم. ما پتانسیل داریم.» – نا سونگ پس از غلبه او و جین یونگ بر لئو رولی کارناندو و دنیل مارتین

 

لی زی جیا گفت: امسال خیلی چیزها را پشت سر گذاشتم اما برد در فنلاند به من اعتماد به نفس داد که هنوز یکی از بهترین بازیکنان هستم.

 

نا سونگ به شراکت خود با جین اعتقاد دارد.

درباره راسموس جمکه:

راسموس جمکه (Rasmus Gemke) یک بازیکن بدمینتون حرفه‌ای دانمارکی است. او در تاریخ 29 آوریل 1997 در کوپنهاگ، دانمارک متولد شد. جمکه در ردهٔ برتر بازیکنان بدمینتون جهان قرار دارد و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دانمارک شناخته می‌شود.

 

وی در رشتهٔ بدمینتون از سنین جوانی فعالیت کرده است و با تلاش و استعداد خود، به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته است. او در رده‌بندی جهانی بدمینتون مردان قرار گرفته و در سطح بین‌المللی به مسابقات شرکت کرده است.

 

جمکه به خاطر استراتژی بازی هوشمندانه، تکنیک‌های برتر و قدرت برجستهٔ فیزیکی خود شناخته می‌شود. وی با استفاده از ضربات قوی و تنوع در تکنیک‌های بازی، توانسته است در مسابقات بین‌المللی نتایج برتری را کسب کند.

 

راسموس جمکه به عنوان یکی از توانمندترین بازیکنان محبوب بدمینتون در دانمارک شناخته شده است. او توانسته است با پیروزی‌های خود در مسابقات بین‌المللی و حضور در رده‌های برتر، جایگاه قوی و احترام‌زیادی را در جامعهٔ بدمینتون به دست بیاورد.

 

راسموس جمکه در ردهٔ برتر بازیکنان بدمینتون جهان قرار دارد و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دانمارک شناخته می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *