تیم دونفره همینگ و ون لیوون از شکوه اوپن هلند لذت می برند(2023)

همینگ و ون لیوون

تیم دونفره همینگ و ون لیوون از شکوه اوپن هلند لذت می برند

تیم دونفره انگلیسی در یک هفته موفق در مسابقات اوپن یونکس هلند، پله بالای سکو را به خود اختصاص دادند.

 

کالوم همینگ و استل ون لیوون اولین فینال روز را بردند و راسموس اسپرسن از دانمارک و آمالی سیسیل کودسک را با نتیجه 21-18 21-6 در نمایش دونفره مختلط شکست دادند.

 

تیم دونفره انگلیسی مجبور شد از نتیجهٔ 17-12 عقب بیاید تا ست اول را بدست آورد، این تغییر در موقعیت بازی که همینگ آن را به عنوان عاملی مهم در بازی یک‌طرفهٔ ست دوم تعیین کرد.

 

او گفت: «ما در ابتدا کاملاً در مسابقات متمرکز نبودیم، آنها کمی بهتر شروع کردند و جلو افتادند.اما ما می‌دانستیم که می‌توانیم به یک سری پیروزی برسیم، که در نهایت این کار را انجام دادیم. ما توانستیم تسلط بازی را بدست بگیریم، که برای آن‌ها یکمی منفی شد، و ما فشار را به حدی حفظ کردیم که واقعاً به بازی پایان دهیم.

 

ون لیوون اضافه کرد: از ابتدا این بود که کدام زوج می توانستند در بالای تور قرار بگیرند. “وظیفهٔ من بود تا در نزدیکی تور هر چه سخت‌تر باشم و به کالوم اجازه دهم تا در حالت دویدن باشد. این کار کرد، ما حمله را به دست آوردیم و ما پایدار بودیم.”

 

همینگ و ون لئوون در مسابقهٔ پایانی رقابت‌ها در یک تیم بازی کردند و در تقابل دونفرهٔ مردان انگلیسی قرار گرفتند.

 

دو تیم ورزشی در یک مسابقه بدمینتون شرکت کرده‌اند. تیمی که به عنوان دومین تیم با امتیاز در مسابقه ثبت‌نام کرده بود، در برابر تیمی که با بالاترین امتیاز به عنوان اولین تیم در مسابقه شرکت کرده بود، شکست خورده است.

 

اعضای تیم برنده به نام‌های Zach Russ و Rory Easton بودند. این تیم بعد از مبارزه در دو مجموعه با امتیازات 23-21 و 21-17 پیروز شده و مسابقه در مجموعاً 44 دقیقه به اتمام رسیده است.

 

ایستون گفت: «نمی‌توانیم ازین خوشحال‌تر باشیم، این قطعا بهترین برد دوران حرفه‌ای ما تاکنون بوده است.

 

راس افزود: آنها [همینگ و ون لیوون] واقعاً خوب بازی کردند، بازی واقعاً خوبی بود بسیار سرگرم کننده بود.

 

“این مسابقه فیزیکی بود و همیشه مشخص بود که مسابقه به نفع این افراد خواهد بود، ما فقط خوشحالیم که در انتها برنده شدیم.”

 

 

استل نیز در کنار لیزی تولمن از عملکرد قدرتمندی در دونفره زنان لذت برد، این زوج به نیمه نهایی رسیدند و سپس با نتیجه 16-21 و 20-22 مقابل نفرات برتر و برنده نهایی دبورا ژیل و شریل سینن شکست خوردند.

 

در جاهای دیگر در دونفره مردان، الکس گرین و براندون یاپ قبل از باخت به همینگ و اتان ون لیوون به هشت تیم پایانی راه یافتند، در حالی که کون فونگ کلوین هو و ساموئل جونز در مرحله دور اول خارج شدند.

 

اتان ون لیوون با آنی لادو در دونفره مختلط هم تیمی شد و به دور دوم رسید.

 

در انفرادی مردان، روهان میدا در اولین مسابقه خود با کاران راجان راجاراجان در سه بازی (7-21 21-19 7-21) شکست خورد، در حالی که لیزا کرتین در انفرادی زنان به همان سرنوشتی دچار شد که چی ژوفی، بازیکن برتر این رقابت ها آمد.

 

استل ون لیوون در رده‌بندی جهانی بدمینتون به جایگاه برتری دست یافته است و در تیم ملی بدمینتون هلند نیز حضور دارد.

درباره استل ون لیوون بیشتر بدانیم:

استل ون لیوون (Estelle van Leeuwen) بازیکن بدمینتون حرفه‌ای هلندی است. او در تاریخ ۲۵ ژوئن ۱۹۹۸ به دنیا آمد. لیوون در رشتهٔ دونفرهٔ خانم‌ها به مسابقات بدمینتون می‌پردازد و به عنوان یکی از بازیکنان برجسته و توانمند در هلند شناخته می‌شود.

 

او در سطح جوانان و نوجوانان در تورنمنت‌ها و رقابت‌های بین‌المللی موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده است. لیوون همچنین در رده‌بندی جهانی بدمینتون به جایگاه برتری دست یافته است و در تیم ملی بدمینتون هلند نیز حضور دارد.

 

او دارای تکنیک بالا، سرعت و استراتژی مناسب در بازی است. لیوون به عنوان یکی از بازیکنان توانمند بدمینتون هلند شناخته می‌شود و در رقابت‌های بین‌المللی بازیکنان برجستهٔ دیگر را به چالش می‌کشد. همچنین، در تیم دونفرهٔ خانم‌ها به همراه شریکش به خوبی همکاری می‌کند و نتایج قابل توجهی را به ارمغان می‌آورد.

 

استل ون لیوون در سطح جوانان و نوجوانان در تورنمنت‌ها و رقابت‌های بین‌المللی موفقیت‌های قابل توجهی کسب کرده است.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *