راهنمای خرید بهترین راکت های بدمینتون یونکس در سال 2020

Best Yonex Badminton Rackets of 2020

راهنمای خرید بهترین راکت های بدمینتون یونکس در سال 2020

اگر بدمینتون بازی مورد نظر شماست ، محبوبیت راکت های Yonex را می دانید. این شرکت بخشی از تجهیزات دزدگیر پخش کننده بدمینتون بوده است.

اگر به دنبال سرمایه گذاری در یک راکت جدید هستید ، راهنمای خریدار 2020 را بررسی کنید و بهترین راکت بدمینتون Yonex را متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. راکت مناسب را که توسط ویرایشگر ما تأیید شده است انتخاب کنید و آماده شوید تا بازی خود را به سطح بعدی برسانید.

راهنمای خرید راکت Yonex برای سال جدید !

بیایید نگاهی به راکت های بدمینتون برتر Yonex بیندازیم تا بتوانید یکی از سبک های شما را انتخاب کنید.

Yonex ASTROX 100 ZX جدیدترین راکت شرکت یونکس در سال 2020 است .

Yonex ASTROX 100 ZX

Astrox 100 ZX جدید یک سوپرایز برای سال 2020  است که برای بازیکنان حرفه ای باشگاه که در جستجوی یک راکت پر قدرت و به اندازه کافی سریع برای مقابله با مبادلات سریع در مسابقه است.

ZX با دارا بودن EXTRA SLIM SHAFT ، می تواند با کاهش مقاومت در هوا ، از هوا عبور کند.

قاب ISOMETRIC همیشه محبوب نیز ایجاد شده است برای ایجاد یک نقطه گسترده EXTANDED SWEET – 2.9٪ بزرگتر از مدل های قبلی. با توجه به هر جزئیات ، Yonex حتی درپوش بالای دسته را مجدداً تنظیم کرده است تا پیچ خوردگی شافت را کاهش داده و انعطاف پذیری را افزایش دهد.

برای کسانی که دوست دارند انگشت شست خود را در قسمت بالای دسته در حین بازی قرار دهند ، تو رفتگی در ENERGY BOOST CAP نیز مکانی راحت و پایدار را برای نشستن انگشت شست فراهم می کند.

 

 

 

Astrox 99: ایده آل برای بازیکنانی که دوست دارند  با اسمش بیشتری بازی کنند.

astrox 99

یکی از بهترین راکت های برتر از مجموعه Astrox ، راکت بدمینتون AX99 تهدید به دست یک بازیکن پیشرفته است. حتی اگر این راکت از نظر سر سنگین باشد ، سیستم ژنراتور چرخشی آن وزن را در کل راکت توزیع می کند و سرعت بیشتری را فراهم می کند.
این راکت برای انعطاف پذیری بیشتر و دفع بهتر دافع ، دارای NAMD تمام قاب در کل بدن است. با شفت فوق العاده باریک ، مقاومت هوا را کاهش می دهد و برای بازیکنانی که خواستار عکس های قدرتمند هستند بدون اینکه سرعت را به خطر بیاندازد ، لذت بخش است.

Weight Category: 4U and 3U

Stringing Advice: 4U (20-28 lbs.) and 3U (21-29 lbs.)

Color: Sunshine Orange

Nanoflare 800: ایده آل برای بازیکنانی که عاشق سرعت و کنترل بی نظیر هستند
Nanoflare 800
اگر بازیکن پیشرفته ای هستید یا دوست دارید به بازی دونفره بپردازید ، می توانید در استفاده از Yonex Nanoflare 800 برای سرعت و کنترل بی نظیر آن در نظر بگیرید.
یک مدل راکت بسیار موفق با شافت فوق باریک؛ برای کاهش مقاومت در برابر هوا و بهبود ویژگی های آیرودینامیکی راکت با 360 درجه Razor Frame همراه است. دارای سیستم Sonic Flare برای حداکثر پایداری و قدرت است. این فناوری شتاب شاتلکاک را به حداکثر می رساند.
اگر بازی های سریع تر و تظاهرات سریع بازی می کنید ، این یکی از توصیه می شود راکت با دوام زیاد سر نور برای شما است.

Weight Category: 4U and 3U

Stringing Advice: 4U (20-28 lbs.) and 3U (21-29 lbs.)

Color: Matte Black

 

 

Astrox 88S: شریک زندگی شما برای یک بازی دونفره

Astrox 88S

ویژه ای که برای بازیکنان دونفره ایجاد شده ، راکت بدمینتون Yonex Astrox 88S یک راکت نسبتاً سبک تر از سر است که باعث کند شدن بازی شما نمی شود.
این راکت برای بازیکنانی که در محوطه جبهه قرار می گیرند مناسب است. از آنجا که به جای قدرت ، نیاز به برخورد کنترل شده بیشتری دارند ، این راکت بر جنبه مهارت و کنترل بازی تمرکز دارد.
راکت Astrox 88S (Skill) از طراحی جدید و قاب انعطاف پذیر برای اطمینان بیشتر از کنترل عکس های شما برخوردار است. طول کلی راکت 5 میلی متر طولانی تر از میانگین راکت موجود در بازار است. طول راکت باعث افزایش دقت و قدرت ضربه زدن به جلو می شود.

Weight Category: 4U and 3U

Stringing Advice: 4U (20-28 lbs.) and 3U (21-29 lbs.)

Color: Emerald Green

 

 

 

 

Voltric Z Force II: قدرت و سرعت بیشتری برای بازیکنان پیشرفته

Voltric Z Force II

یکی از راکت های برتر عملکردی از سری Voltric ، VTZF2 به دلیل داشتن سر راکت جمع و جور و فلکس فوق العاده سخت شناخته شده است.

این سیستم شامل سیستم Tri-Voltage است که تضمین می کند که سنگینی سر راکت بازی شما را کند نمی کند. قسمت بالای قاب شاتل ساک را طولانی تر نگه می دارد و ضخامت های نازک قاب باعث انعطاف پذیری بیشتر و در نتیجه عکس های انفجاری می شود.

طراحی منحصر به فرد اطمینان می دهد که پاسخ شما فوری است. اگر بازیکن پیشرفته ای هستید ، می توانید Voltric Z Force II را برای ضربه زدن سریع به عکس های قدرتمند در نظر بگیرید.

Weight Category: 4U and 3U

Stringing Advice: 4U (20-27 lbs.) and 3U (20-28 lbs.)

Color: Black

 

 

Astrox 88D: یک اتحاد غالب برای بازیکنان Back-Court

Astrox 88D

 

یونکس با توجه به نیازهای مختلف بازیکنان دوبل ، Astrox 88S و Astrox 88D را معرفی کرد. اگر بازیکن پشت زمین هستید ، به یک راکت بدمینتون نیاز دارید که باعث می شود عکس العمل های شما قوی تر و سریع تر از گذشته شود.

شما باید بتوانید در مسابقه  برای تیم خود امتیازات سریع کسب کنید. و این دقیقاً همان چیزی است که راکت Yonex Astrox 88D به شما کمک می کند.

با انعطاف پذیری بیشتر در قسمت بالای سر راکت ، سر و صداهای بسیار قوی و عکس العمل های شفاف شدید به شما ارائه می دهد. این راکت مناسب برای دفاع سریعتر در برابر تیم رقیب شما است.

Weight Category: 4U and 3U

Stringing Advice: 4U (20-28 lbs.) and 3U (21-29 lbs.)

Color: Ruby Red

Duora Z Strike: طرح نوآورانه قاب فریم

Duora Z Strike

واقعاً یک نوع ، راکت بدمینتون Yonex Duora Z Strike با دو فریم در یک راکت واحد است. قاب Aero + Box به دلیل نوآوری سیستم دوتایی بهینه است که در راکت گنجانده شده است.

یک طرف راکت باعث می شود پیشانی ها قوی تر شوند. این به دلیل جعبه قاب راکت است که شاتل ساک را برای مدت زمان بیشتری نگه می دارد. قاب هوای عقب باعث می شود دستپشت شما سریعتر از گذشته شود. برای واکنش سریعتر سفتی و دفع بی حد و حصر را تحمل می کند. این راکت با داشتن دسته های مخصوص دوورا و شفت فوق العاده باریک طراحی شده ، هر بار عکس شدید می دهد.

Weight Category: 3U and 2U

Stringing Advice: 3U (20-28 lbs.) and 2U (21-29 lbs.)

Color: Black/White

 

Nanoflare 700 : انتخاب بازیکنان متوسط و پیشرفته

Nanoflare 700

اگر با مهارت های مختلف مرتبط با بازی بدمینتون آشنا هستید و به یک راکت نیاز دارید که حداکثر سرعت و بدون هیچ گونه مشکلی را وعده می دهد ، ما راکت مناسبی را برای شما پیدا کرده ایم.

Yonex Nanoflare 700 را انتخاب کنید ، یک راکت با سر چراغ با سیستم Sonic Flare و یک قاب Aero بهبود یافته برای حداکثر سرعت شاتل.

ایده آل برای تظاهرات سریع ، راکت بعد از تماس با توپ به محل خود باز می گردد و بنابراین واکنش های شما را سریعتر از همیشه می کند. وزن سبک این راکت باعث می شود بازی شما سریع شود و وزن شما در بازوهای شما کم نشود.

Weight Category: 5U and 4U

Stringing Advice: 5U (19-27 lbs.) and 4U (20-28 lbs.)

Color: Blue, Green and Red

Arcsaber 11 : دقت و فقط دقت

Arcsaber 11

راکت بدمینتون Yonex Arcsaber 11 برای بازیکن پیشرفته ای که نیاز به عکس العمل دقیق و کنترل شده دارد ، عالی است.

این راکت به دلیل انعطاف پذیری باورنکردنی و دافعه زیاد در بین متخصصان بدمینتون مشهور است.

ساخته شده با Neo CS Carbon Nanotube ، راکت ARC11 دارای قاب منحصر به فردی است که هر بار که عملکرد راکت ارائه می دهید ، فناوری عکس های دقیق را ذخیره و آزاد می کند.

این راکت توپ را برای مدت زمان طولانی تری نگه می دارد ، به شما امکان می دهد عکس العمل خود را کنترل کرده و در اسرع وقت به وضعیت عادی برگردید.

 

Astrox 77: راکت سبک برای سرعت برتر

Astrox 77

سری راکت های Astrox به دلیل معرفی راکت های سر سنگین برای پخش عکس العمل قدرتمند و بدون از دست دادن سرعت شناخته شده است. اگر به دنبال راکت سبک هستید ، راکت بدمینتون Astrox 77 گزینه ای مناسب برای شماست.

این کاملاً برخلاف سایر راکت های سری Astrox است و تمرکز آن بیشتر بر روی سرعت است تا قدرت. شلیک ها ممکن است قدرت کمتری داشته باشند اما وقتی بازی شوت های دفاعی و عکس های خالص به گوش می رسد ، واقعاً در زمین می درخشد.

برای عادت کردن احساس راکت به مدتی زمان نیاز خواهید داشت. اما وقتی به آن عادت کردید ، خواهید فهمید که راکت شما را خسته نمی کند.

Weight Category: 4U and 3U

Stringing Advice: 4U (20-28 lbs.) and 3U (21-29 lbs.)

Color: Shine Yellow and Metallic Blue

 

منبع :  nydhi

دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
 • سعیده ۹ مهر ۱۳۹۹ / ۷:۴۴ ب.ظ

  بابت وبسایت جامع و خوبتون ممنونم .
  منتظر نقد و بررسی های بعدی شما هستیم .
  لطفاً ویدئو نقد و بررسی هم قرار بدین . با تشکر

  • badminton ۱۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۰ ب.ظ

   سلام . نظر لطف شماست .
   سعی می کنیم اطلاعات جامعی برای دوست داران بدمینتون قرار دهیم .
   ممنون از حمایت شما

 • mahdi ۱۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۶ ق.ظ

  عالی هستین

  • badminton ۱۳ دی ۱۳۹۹ / ۹:۴۱ ب.ظ

   سلام. نظر لطف شماست .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *