جلسه هماهنگی باشگاه های لیگ برتر و دسته یک بدمینتون بصورت آنلاین برگزار شد

meeting-premier-league-clubs-badminton

جلسه هماهنگی باشگاه های لیگ برتر و دسته یک بدمینتون بصورت آنلاین برگزار شد

جلسه هماهنگی باشگاههای لیگ برتر و دسته یک آقایان و بانوان در روز دوشنبه ۱۲ خرداد ماه با حضور مسئولین فدارسیون ونمایندگان باشگاهها به شکل آنلاین برگزار گردید.

به گزارش بدمینتون ایران به نقل از فدارسیون بدمینتون ،در این جلسه ابتدا سرکار خانم دکتر مددی نایب رئیس فدراسیون ضمن خیرمقدم به نمایندگان باشگاهها از حضور حداکثری آنها به شکل آنلاین در فضای مجازی تشکر قدردانی نمود و نکاتی در مورد برگزاری رقابتها در سال جاری بیان نمودند.

سپس جناب آقای نصرتی دبیر محترم فدراسیون ضمن تشکر و سپاس از کلیه باشگاههایی که در سال گذشته در رقابتهای لیگ برتر و دسته یک شرکت نمودند و همچنین از نحوه برگزاری مطلوب رقابتها ابراز خرسندی نموده و چگونگی برگزاری این رقابتها در سال جاری را باتوجه به شرایط شیوع بیماری کرونا و لزوم حفظ و رعایت فواصل اجتماعی جهت محافظت از بازیکنان و مربیان مواردی را مطرح نمودند .

ادامه جناب آقای عرب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ریاست محترم فدراسیون جناب آقای دکتر پوریا بعلت پشتیبانی شایسته از برگزاری رقابتها در سال گذشته وهمچنین همکاری فدراسیون بواسطه حمایت از برگزاری این رقابتها چگونگی برگزاری مسابقات در سال ۹۹ را بطور کامل توضیح داده و مواردی از قبیل نحوه برگزاری مبالغ واریزی باشگاهها چگونگی ثبت نام و زمان آن نکاتی را بیان نمودند در پایان به سوالات نمایندگان باشگاهها پاسخ داده شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *