NANOFLARE 800 LT بزودی معرفی خواهد شد

NANOFLARE 800 LT 405x236 1 بدمینتون ایران

NANOFLARE 800 LT بزودی معرفی خواهد شد

مهندسی شده است تا از سریعترین سرعتهای نوسان فراتر رود

NANOFLARE 800 LT جدید ، نمونه ی سبک وزن NANOFLARE 800 است ، قرار است در 17 سپتامبر سال 2020 (27 شهریور) ، با انتشار طرحی در یک نسخه جهانی معرفی شود.

سری NANOFLARE 800 برای بازیکنان پیشرفته ای که به دنبال مانور سریع و چابک در یک راکت سطح بالا هستند ، طراحی شده اند. این سری از قاب نازک ساختاری Razor Frame و Ultra Slim Shaft برای کاهش مقاومت هوا استفاده می کند.

NANOFLARE-800-LT

برای تعریف این ساختار قاب سریع ، سیستم Sonic Flare با گرافیت مدل بالا در بالای راکت و با مواد گرافیکی محکم و در عین حال بسیار الاستیک* M40X * در پایین ساخته شده است و در اثر برخورد دافعه زیادی ایجاد می کند.

با درخواست های زیادی برای تکرار وزن سبک تر NANOFLARE 800 ، NANOFLARE 800 LT در 5U (به طور متوسط ​​78 گرم) منتشر می شود.

راکت های سبک وزن معمولاً به دلیل عدم ثبات ، از کنترل کمتری برخوردار هستند ، با این وجود با قرار دادن بالای قاب با لرزش مشبک لرزش (VDM) ، نگه داشتن شاتل برای کنترل بهتر بهبود می یابد.

NANOFLARE 800 LT حداکثر سرعت چرخش را بدون کنترل از دست می دهد.

TORAYCA® M40X یک فیبر گرافیتی نسل جدید است که توسط شرکت Toray Industries، Inc. ساخته شده است و برای ترکیب پیچیده ای از استحکام بالا و قابلیت ارتجاعی بالا است.

 

 

 

نوآوری های جدید :

1. سیستم صوتی شعله ور :
سیستم Sonic Flare از طریق ترکیبی دقیق از گرافیت مدل بالا در نوک قاب ساخته شده است ، و یک گرافیت قوی اما در عین حال الاستیک ، M40X ، در پایه قاب قرار دارد.
این مواد گرافیتی برای حداکثر شتاب گیری در شاتل دافع می کنند ، اما قرار گیری ، حجم و ترکیب مواد گرافیتی که به دقت محاسبه می شود ، همچنین ثبات و کنترل را ارائه می دهد.

2. قاب تیغ
Razor : برای ایجاد مقاومت در برابر هوا با ایجاد قاب محکم و در عین حال تیغ نازک طراحی شده است.
در مقایسه با فریم های استاندارد راکت ، Razor Frame 11.5٪ مقاومت کمتری در برابر هوا از همه زاویه ها به دست می آورد و در نتیجه سرعت بیشتری در نوسان و شاتل ایجاد می شود.

3. ایزومتریک :
در مقایسه با یک قاب دور معمولی ، قاب مربع شکل ISOMETRIC ext نقطه شیرین را به صورت عمودی و افقی گسترش می دهد و یک نقطه شیرین بزرگتر را با 7٪ * ایجاد می کند.
فناوری ISOMETRIC continues همچنان به بزرگترین بازیکنان جهان در موفقیت جهانی کمک می کند. ISOMETRIC over بیش از 30 سال پیش توسعه یافته است و یک مارک تجاری شرکت Yonex ، LTD است.
Product Name NANOFLARE 800 LT
Materials Frame:HM Graphite / M40X / EX-HMG / VDM
Shaft:HM Graphite / NANOMETRIC
Joint:New Built-in T-Joint
Size 5U (average 78 grams) 5・6
Available September 17, 2020
Country of Manufacturer Japan
منبع :‌ شرکت یونکس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *