تای تزو یینگ:این وقفه برای من خوب است

tai tzu ying this break is good for me

تای تزو یینگ: این وقفه برای من خوب است

در این بخش مصاحبه دو بخشی ما با تای تزو یینگ ، شماره 1 جهان در مورد جدایی از بدمینتون رقابتی و نظرات او در مورد حفظ برتری هنگام از سرگیری مسابقات صحبت می کند.
چگونه انگیزه خود را برای حفظ سطح خود در آموزش ایجاد می کنید؟
من طرز فکرم را کمی تغییر داده ام ، یعنی آموزش بیشتر تا بتوانم بیشتر غذا بخورم.
آیا این جدایی از بدمینتون باعث افزایش علاقه شما برای بازگشت به رقابت ها شده است؟
هیچ چیز خاصی وجود ندارد و تغییرات زیادی در هدف من ایجاد نخواهد شد. هدف من همان بازیهای المپیک و همچنین سایر مسابقات در سال 2021 ثابت مانده است.
تای تزو یینگ:این وقفه برای من خوب است
آیا شما در زمان جدایی از رقابت های بین المللی توانسته اید بازی داخل زمین خود را بهبود ببخشید؟
برنامه تمرینی من هنوز همان است و به طور خاص در تقویت هیچ جنبه ای متمرکز نیست.
برای من ، تجزیه و تحلیل بازی من در حین مسابقه بهترین نتیجه را خواهد داشت ، زیرا من می توانم تشخیص دهم که تمریناتی که داشتم در طول مسابقات مفید است یا موثر و آیا من می توانم آن را اعمال کنم یا در حین مسابقات عملکرد خوبی داشته باشم.
در حال حاضر ، من در هیچ تورنمنتی شرکت نمی کنم ، بنابراین تجزیه و تحلیل آن دشوار است.
در مصاحبه های گذشته ، شما اشاره کردید که ضعف شما تعداد اشتباهاتی است که مرتکب شدید. آیا طی چند ماه گذشته سعی در حل این مشکل داشتید؟
من هیچ آموزش خاصی در این مورد ندارم. کاری که می توانستم انجام دهم این است که به خودم یادآوری کنم اشتباهات ساده را کاهش دهم. با سبک بازی من ، اشتباه کردن در همه چیز سخت خواهد بود.
واقع بینانه تر خواهد بود که خطاها را کاهش دهم. شاید برای من این باشد که در بازی خود هیچ اشتباهی انجام ندهم ، اما این به معنای تغییر سبک بازی من است و ویژگی های خاص بازی فعلی خود را از دست می دهم.
5 Tai Tzu Ying
شما به شکل عالی به تمام انگلیس نگاه کردید ، جایی که در فینال چن یو فی را شکست دادید. آیا نگران هستید که فاصله گرفتن از رقابت ، برنده شدن شما را از بین ببرد؟
نه. از ذهنم گذشت که هنگام بازگشت به مرحله رقابت عناصری وجود خواهد داشت که قادر به کنترل آنها نخواهم بود ، مانند فضای موجود در استادیوم و ریتم من در مسابقات.
این ممکن است چند مسابقه طول بکشد تا دوباره به آن عادت کنید ، که برای هر بازیکنی طبیعی است. در پایان شرایط برای هر بازیکنی منصفانه است و به عملکرد آنها در روز بستگی دارد.
سال گذشته ، شما در مورد احتمال بازنشستگی پس از پایان فصل 2020 صحبت کردید. از زمان به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو ، آیا در برنامه های بلند مدت خود تجدید نظر کرده اید؟
من ابتدا تمام مسابقات 2021 را تمام می کنم و سپس تصمیم می گیرم. برنامه های من تغییر زیادی نکرده است زیرا المپیک یک سال به تأخیر افتاده است. فکر می کنم این برای من خوب بوده باشد.
من 10 سال است که بدون وقفه تمرین می کنم و رقابت می کنم. داشتن این وقفه برای من خوب است. پیش بینی می کنم وقتی سال آینده فصل مسابقات شروع شود ، هیجان و انرژی مثبت بیشتری را برای من و هوادارانم و مخاطبان فراهم می کند.
آیا قصد دارید در مسابقات آسیایی 2021 شرکت کنید؟ من برای مسابقات ثبت نام خواهم کرد اما این به وضعیت همه گیری در سال 2021 نیز بستگی دارد.
اگر وضعیت بهتر شود ، امیدوارم که شرکت کنم و آماده رقابت خواهم بود. 
تای تزو یینگ
منبع : فدراسیون جهانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *