یانگ برای تقویت دفاع تلاش می کند

Yang Works to Beef Up Defence

یانگ برای تقویت دفاع تلاش می کند

با چندین نتیجه دلگرم کننده در سال گذشته ، برایان یانگ به نظر می رسید که یک فصل موفقیت در سال 2020 باشد ، اما مانند همه موارد دیگر ، شرایط حاضر باعث ایجاد اختلال شد.
با این وجود ،این بازیکن کانادایی امسال از فرصت های محدود خود به خوبی استفاده کرده و در چهار حضور به دو نیمه نهایی رسیده است.
پس از انجام چهار دیدار آخر جامائیکا اینترنشنال در ماه مارس ، سفر بعدی یانگ در مسابقات آزاد دانمارک بود – او در دور دوم سقوط کرد – و این مرحله را با نیمه نهایی دیگر دنبال کرد ، این بار در SaarLorLux Open،
مسابقات بدمینتون در کشور آلمان.
یانگ برای تقویت دفاع تلاش می کند

یانگ در مسابقات اوپن دانمارک ، اولین مسابقه Super 750 خود گفت: “این اولین تورنمنت من طی ماه های زیادی است ، بنابراین مشتاق بازگشتم بود.”من سخت تمرین کرده ام – اما مسابقات و تمرینات در جو و همه چیز متفاوت است ، بنابراین خوب است که دوباره بازی کنم.

و این مرحله بسیار بزرگی است – مسابقات دانمارک یک Super 750 است و واقعا تجربه خوبی است. احساس می کنم این فرصت خوبی است تا ببینم چقدر پیشرفت کرده ام. ”

یانگ سال گذشته یک سری از فینال ها را تشکیل داد ، و وضعیت خود را به عنوان احتمالا درخشان ترین چشم اندازدر مسبقات پان آم  تک نفره مردان تقویت کرد.

وی در حالی که در فینال های مسابقات برزیل ، پرو ، بازی های Pan Am و اوپن ترکیه حضور داشت ، در مسابقات بین المللی پرو ، مسابقات قهرمانی نوجوانان پان آم و سری بین المللی – سانتو دومینگو اوپن و سورینام بین المللی – برنده شد.

روز چهارشنبه که 19 ساله شد ، زمان با یانگ است ، اما او از چالش هایی که در سطح نخبگان انتظار دارند آگاه است.

“فقط زمانی که من در نوجوانان در کانادا و منطقه پان آم بازی می کردم واقعاً برای من چندان سخت نبود و هنگامی که به سالمندان مهاجرت کردم ، همه می توانند با شما سنگ زنی کنند ، از نظر ذهنی همه واقعا قوی هستند و این به که در آن روز عملکرد بهتری دارد هر کس می تواند هر کسی را شکست دهد. در نوجوانان حتی اگر یک بازی خارج از روز داشته باشم ، احتمالاً برنده می شدم ، اما در این مرحله اگر خوب بازی نکنید ، می بازید. ”

Brian-Yang

در مدت زمان تعطیلات از مدار از مارس تا اکتبر ، یانگ روی جنبه های بازی خود کار کرد که به اعتقاد او نیاز به تقویت آنها دارد.

“در آغاز ، مارس-آوریل و مه ، همه چیز در کانادا از جمله باشگاه بدمینتون تعطیل شد. مقابله با این مسئله کمی سخت بود و من باید سعی می کردم با آنچه در خانه داشتم تناسب اندام داشته باشم. اما از ابتدای ماه ژوئن همه باشگاه ها باز شدند بنابراین من توانستم به تمرینات عادی برگردم.

“طی چند ماه گذشته من سخت روی دفاع خود کار کرده ام. من باید ثبات بیشتری داشته باشم و کنترل بیشتری داشته باشم. بعد از این تورنمنت (اوپن دانمارک) ، من می خواهم بیشتر در مورد دفاع خود کار کنم ، و کمی بیشتر به سمت حمله، حمله می کنم ، تنوع و قدرت پشتم را بهبود می بخشم. چون فکر می کنم قدرت من در سطح ارشد کمی کم است. ”

منبع: فدراسیون جهانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *