لی چانگ وی به همراه همسرش آماده مسابقات می شود

lee-chong-wei-prepares-for-the-tournament-with-his-wife

لی چانگ وی به همراه همسرش آماده مسابقات می شود

لی چانگ وی به همراه همسرش وونگ می چو که دارنده مدال نقره المپیک ریو برای چالش جدید بدمینتون با نام میکس و مچ در 28 دسامبر 2020 (8 دی 1399) آماده خواهد شد.

این بازیکن افسانه ای 38 ساله خود را آماده می کند که این رویداد می تواند به ثمر بنشیند زیرا سازمان دهندگان منتظر تصمیم دولت هستند.

“همه اینها بستگی دارد که آیا محدودیت در مورد ویروس کرونا برداشته خواهد شد.

چانگ وی گفت: “اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، من مطمئناً شرکت خواهم کرد.”

به طور هم زمان ، آخرین باری که چانگ وی در مسبقات دیده شد نیز 28 دسامبر سال گذشته بود که در یک مسابقه نمایشگاهی به نام مسابقه بزرگ در آرنا ستاره ها در ارتفاعات جنتینگ بازی کرد.

اگر همه چیز خوب پیش برود ، طرفداران بدمینتون در سراسر دنیا انتظار دارند که لی چانگ وی را دوباره در زمین مسابقات ببینند .

lee-chong-wei-prepares-for-the-tournament-with-his-wife

“اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، من مطمئناً شرکت خواهم کرد. همسرم به احتمال زیاد همین کار را انجام می دهد ، وی کیونگ و وی شم نیز همین کار را خواهند کرد. ”

انتظار می رود چالش هیچ یک از بازیکنان ملی را نداشته باشد زیرا آنها توسط یک شرکت دیگر حمایت مالی می شوند.

این رویداد مجموعه ای از مسابقات نمایشگاهی تیمی در هشت کشور است که به میزبانی Yonex ژاپن تحت عنوان “Legends Vision” برگزار می شود ، جایی که چانگ وی در نقش سفیر با لین دان ، پیتر گید دانمارکی ، توفیق هدایت از اندونزی و لی یونگ از کره جنوبی بازی می کند.

هر رویداد دو کاپیتان را می بیند که هم تیمی های خود را از میان ستاره های گذشته و حال به همراه چندین نوجوان انتخاب می کنند تا یک تیم شش نفره تشکیل دهند.

این مسابقه در یک سیستم “پرواز” پیشگامانه برگزار می شود که به یک تیم شش نفره امکان تغییر بازیکن در طول یک مسابقه را می دهد.

این رویداد پشت درهای بسته پخش می شود و به صورت مستقیم از سیستم عامل های Yonex YouTube و Yonex Facebook پخش می شود.

اولین رویداد در ایکیهارا سیتی ژاپن یکشنبه گذشته برگزار شد که در آن تیم شماره 1 کنتو موموتا کانشا در جهان مقابل تیم ششمین حس تحت هدایت آکان یاماگوچی بازی کرد.

کره جنوبی روز شنبه رویداد بعدی را با حضور لی یونگ دا و شرکت در برابر شریک شماره 1 جهان سابق خود یو یئون سونگ و شرکت برگزار می کند.

پنج دوره دیگر در اندونزی (11 دسامبر) ، چین (12 دسامبر) ، هند (19 دسامبر) ، تایوان (26 دسامبر) و دانمارک (تاریخ تأیید) برگزار می شود.

منبع: thestar.com

دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • سعید ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱:۴۷ ب.ظ

  بابت سایت خوب و بروزتون ممنونم .
  منتظر این بازی جذاب هستیم .
  فیلم بازیشونم توی سایت میزارین ؟

  • badminton ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۲:۴۱ ب.ظ

   با سلام و احترام خدمت شما همراه عزیز .

   نظر لطف شماست و ما هم ممنونیم که ما را همراهی میکنید .
   انشالله ویدئو این مسابقه هم در سایت قرار خواهد گرفت .
   با تشکر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *