اخبار تور جهانی ۲۰۲۱ HSBC فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF)

اخبار تور جهانی ۲۰۲۱ HSBC فدراسیون جهانی بدمینتون

مسابقات بدمینتون سنگاپور اوپن 2021 لغو گردید

 

به نقل از فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF)  به گزارش بدمینتون ایران ، برگزارکنندگان مسابقات انجمن بدمینتون سنگاپور (SBA) و فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) به طور مشترک توافق کردند که مسابقات سنگاپور اوپن 2021 را که از 1 تا 6 ژوئن 2021 (11 لغایت 16 خردادماه سال 1400) برنامه ریزی شده لغو کنند.

همه تلاش ها توسط برگزار کنندگان و فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF)  انجام شده است تا محیط مسابقاتی امن برای همه شرکت کنندگان فراهم شود. با این حال ، افزایش موارد ابتلا به COVID-19 در سطح جهانی منجر به چالش های پیچیده ای در مدیریت سفرهای ورودی می شود. بنابراین ، با در نظر گرفتن منافع همه بازیکنان ، پرسنل مسابقات و همچنین موضوع سلامت و ایمنی جامعه محلی ، این رویداد لغو گردیده است.

فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) تأیید می کند که مسابقات در سال جاری مجدداً برنامه ریزی نمی شود.

سنگاپور اوپن 2021 یک رویداد Super 500 در تور جهانی HSBC BWF است و آخرین تورنمنتی بود که در پنجره مقدماتی المپیک امتیازات رنکینگ توکیو را ارائه می داد.

فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) بیانیه دیگری را درباره مسابقات انتخابی بازی های المپیک توکیو 2020 در روزهای آتی منتشر خواهد نمود.

(منبع : BWF)

مسابقات بدمینتون سنگاپور اوپن 2021 لغو گردید

تاریخچه کوتاه مسابقات سنگاپور اوپن (بدمینتون) – Singapore Open (badminton)

 

سنگاپور اوپن (Singapore Open) یک رویداد بدمینتون است که از سال 1960 سالانه در کشور سنگاپور برگزار می شود. بر اساس ساختار جدید رویدادهای فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) از سال 2018  فدراسیون جهانی بدمینتون، سنگاپور را به عنوان یکی از برگزار کنندگان هفت رویداد مربوط به مسابقات World Tour Super 500  فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) دسته بندی می کند

در 1987-1999 ، تورنمنتی که به عنوان کونیکا کاپ شناخته می شود در مسابقات قهرمانی به طور انحصاری برای بازیکنان آسیایی برگزار گردید ، و در سال 1990 ، برای اولین بار وارد مسابقات جایزه بزرگ فدراسیون بین المللی بدمینتون شد. در سال 2007 ، سنگاپور اوپن بخشی از رویداد BWF Super Series بود.

 

 

تورنمنت انتخابی بدمینتون یونکس سانرایز ایندیا اوپن 2021 به تعویق افتاد 

 

به نقل از فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF)  به گزارش بدمینتون ایران ، برگزارکنندگان مسابقات ، انجمن بدمینتون هند (BAI) مسابقات YONEX-SUNRISE India Open 2021 را که برای 11 تا 16 مه 2021 (21 لغایت 26 اردیبهشت 1400) )برنامه ریزی شده است به تعویق انداخته اند .

این تصمیم با مشورت ، تایید و همکاری مقامات محلی بهداشت در دهلی و فدراسیون جهانی بدمینتون گرفته شد.

همه تلاش ها توسط برگزارکنندگان انجام شده بود تا یک محیط امن مسابقات برای همه شرکت کنندگان انجام شود ، اما اوج اخیر موارد COVID-19 و اوضاع جدی در دهلی ،  انجمن بدمینتون هند (BAI) چاره ای جز به تعویق انداختن مسابقات نداشت.

YONEX-SUNRISE India Open 2021 یک تورنمنت Super 500 در تور جهانی HSBC BWF است و یک تورنمنت انتخابی المپیک بود.

فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) تأیید میکند که مسابقات برنامه ریزی شده دیگر در پنجره مقدماتی المپیک برگزار نمی شود. تاریخ های جدید تأیید نشده اند.

(منبع : BWF)

تورنمنت انتخابی بدمینتون یونکس سانرایز ایندیا اوپن 2021 به تعویق افتاد

تاریخچه کوتاه مسابقات ایندیا اوپن (بدمینتون) – India Open (badminton)

 

ایندیا اوپن (India Open) یک رویداد سالانه بدمینتون است که از سال 2008 در کشور هند برگزار می شود و یک تورنمنت بین المللی بدمینتون بنام World Tour Super 500 Grade و نظارت و اجرای فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) است. برگزاری این مسابقات برای اولین بار قرار بود در سال 2007 در حیدرآباد برگزار شود ، اما به دلیل عملیات تروریستی و بمبگذاری های حیدرآباد در هندوستان لغو شد.  سه مرحله اول آن به عنوان مسابقات Grand Prix Gold تعیین شده است.

در سال 2011 ، این مسابقات به مسابقات BWF Superseries ارتقا یافت.  از آن زمان ، هر ساله در مجموعه ورزشی سیری فورت ، دهلی نو برگزار می شود. بر اساس ساختار جدید رویدادهای فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF)  مسابقات India Open را به عنوان یکی از هفت رویداد مسابقات BWF World Tour Super 500 مربوطه به رویدادهای BWF از سال 2018 دسته بندی کرده است.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *