لیست نهایی بازیکنان بدمینتون در المپیک توکیو 2020 اعلام شد

بازیکنان بدمینتون در المپیک توکیو 2020

لیست نهایی بازیکنان بدمینتون در المپیک توکیو 2020 اعلام شد

بازیکنان بدمینتون در المپیک توکیو 2020

فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) خوشحال است که لیست نهایی مقدماتی بدمینتون برای بازی های المپیک 2020 توکیو را اعلام می کند.

در مجموع 87 بازیکن مرد و 86 بازیکن زن به نمایندگی از 50 کمیته ملی المپیک (NOC) از پنج کنفدراسیون قاره انتخاب شده اند.

OlympicGames

صفحه اطلاعات بازیهای المپیک توکیو 2020 چن لانگ (چین) دارنده مدال طلای انفرادی مردان المپیک 2016 ریو ، تنها مدافع عنوان قهرمانی در هر 5 دسته است.

ویکتور آکسلسن (دانمارک) ، پوزارلا وی سیندو (هند) ، نوزومی اوکوهارا (ژاپن) و چان پنگ سون / گو لیو یینگ (مالزی) دیگر مدال آوران برگشت در رده های خود هستند.

شین سونگچان (کره) به دنبال برنز دونفره زنان خود در ریو 2016 با شریک جدید لی سهی خواهد بود.

هندرا ستیاوان (اندونزی) در صورت صعود به سکو در توکیو می تواند اولین بازیکن بدمینتون در تاریخ المپیک باشد که با اختلاف 13 سال مدال کسب می کند.

او با مرحوم مارکیس کیدو در پکن 2008 طلای دوضرب مردان را از آن خود کرد. پول اریک هایر رئیس BWF انتخاب همه المپیک های توکیو 2020 را تبریک گفت.

 

طی 18 ماه گذشته ، جهان با یک بیماری همه گیر دست و پنجه نرم کرده است ، و ورزشکاران مانند دیگران تحت تأثیر قرار گرفته اند.
اما همانطور که به لطف تلاش دانشمندان ، تولیدکنندگان واکسن و پرسنل خط مقدم برتری ویروس کرونا را بدست آورده ایم ، در آستانه برگزاری المپیک هستیم. این بار ، اهمیت آن فراتر از ورزش است.
این به عنوان یک چراغ امید برای هر کسی که تلاش می کند زندگی خود را به حالت اول برگرداند ، ایستاده است.

همه شما که واجد شرایط توکیو 2020 هستید می توانید افتخار کنید ، زیرا این یک موفقیت استثنایی است.

حضور در المپیک به عنوان یک شرکت کننده یک فرصت نادر و افتخار است و این خاطرات برای یک عمر در کنار شما خواهد بود.

صرف نظر از اینکه شما مدال می گیرید یا نه ، می توانید به نسل های آینده بگویید: “من آنجا بودم!” “کسب مدال مطمئناً عامل رقابت است و صمیمانه ترین آرزوهای من برای هر یک از شما وجود دارد.

برای ماه ها ، صدها نفر ، به طور مستقیم و غیرمستقیم ، در راستای امکان پذیر ساختن این رویداد تلاش کرده اند.

اکنون مرحله برای شما مهیا شده است تا بهترین کاری را انجام دهید. “سرانجام ، بازیکنان بدمینتون به بازی جوانمرد مشهور هستند ، و این فرصتی دیگر خواهد بود که به جهانیان نشان می دهید در حالی که رقبای سرسختی هستید ، در بهترین روح ورزش رقابت می کنید.

من اطمینان دارم که شما ورزش و ملت خود را با افتخار انجام خواهید داد. ایمن بمانید ، از این موقعیت لذت ببرید و بهترین موارد را برای مسابقات خود داشته باشید.

قرعه کشی بازی های المپیک 2020 توکیو در ساعت 2 بعد از ظهر BST پنجشنبه 8 ژوئیه 2021 در مرکز ملی بدمینتون در میلتون کینز انگلیس برگزار می شود و به صورت زنده از کانال های BWF پخش می شود.

 

دریافت لیست نهایی به صورت pdf

 

منبع خبر : bwf

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *