ثریا آقایی نماینده دختران ایران

ثریا آقایی نماینده دختران ایران

ثریا آقایی نماینده دختران ایران

ثریا آقایی نماینده دختران ایران : در روزهایی که گذشت حتی برخی افرادی که ورزش را دنبال نمیکردند به واسطه جریان رسانه‌ای گسترده المپیک توکیو، نام رشته بدمینتون را میشنیدند.

در این بین نام یک بانو که توانست با حضور موفقیت‌آمیزش همه را محو استعداد خود کند بیش از پیش به چشم می‌خورد.

 

ثریا آقایی” اولین بانوی بدمینتون ایران است که موفق به کسب سهمیه المپیک شد و در رقابت‌های المپیک ‌توکیو در گروه  G  در مرحله مقدماتی ابتدا بر”فاطمه نبها عبدالرزاق” از کشور مالدیو پیروز شد تا نخستین پیروزی بدمینتون ایران ‌در المپیک را رقم بزند.

یک پیروزی‌ که مصدومیت ماه‌های قبل او ارزش آن را چند برابر کرد و حتی بازیگران مشهور سینمای ایران و سایر افراد شناخته شده کشور آن را مورد تحسین قرار دادند.

 

ثریا آقایی نماینده دختران ایران

 

آقایی رقابت بعدی خود برابر”هه بینگ جیائو” نفر اول کشور چین و هشتم جهان را در دیداری حساس و نفسگیر واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

این بانوی با غیرت ایرانی نشان داد که ثریاها در ایران بسیار هستند و برای افتخار آفرینی میهنشان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

قطعا دختران همچون ثریای زیادی در همه مناطق ایران همچون سرزمین نخل‌های سرافراز و رودخانه‌های حماسه‌ساز اروند ، بهمنشیر و شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر و دیگر نقاط کشور حضور دارند و خود را برای افتخارآفرینی در آینده ی نزدیک آماده می‌کنند.

ثریا آقایی نماینده دختران ایران خوش درخشید و باعث افزایش انگیزه همه آنها شد و قطعا در مسابقه های بعدی شاهد حضور پُر تعداد و افتخارآفرینی دختران ایران خواهیم شد.

 

ثریا آقایی نماینده دختران ایران

5/5 - (3 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *