پیش نمایش گروه ROC :C می تواند یک شگفتی را به همراه داشته باشد.

Vladimir Ivanov and Ivan Sozonov.

اندونزی و دانمارک وزنه های سنگین گروه C هستند ، اما تیم سوم – ROC – کاملاً قادر به پایان کارزار قدرتها در مرحله گروهی فینال جام حذفی سودیرمن TotalEnergies BWF 2021 است.

اندونزی تمرینات خود را با جام سودیرمن در سال 1989 آغاز کرد ، اما از آن زمان به بعد شانس زیادی نداشت. آنها با میزبانی و قهرمانی در افتتاحیه جام سودیرمان ، به 6 فینال دیگر رسیدند اما نتوانستند عنوان دوم را کسب کنند.

شانس برای یک غروب طلایی

هندرا ستیاوان و محمد احسن خواهند دانست که احتمالاً این آخرین شانس آنها برای قهرمانی در تیم اصلی است.

هندرا ستیاوان و محمد احسن خواهند دانست که احتمالاً این آخرین شانس آنها برای قهرمانی در تیم اصلی است.

یکی از بزرگترین عوامل انگیزشی برای چندین نفر از اعضای باتجربه تیم اندونزی این است که علیرغم کسب عنوان های جهانی یا المپیک ، آنها هیچ عنوان تیمی بزرگ جهانی به نام خود ندارند.
بازیکنانی مانند هندرا ستیاوان ، محمد احسان و گریسیا پولی از جمله بازیکنان بزرگ نسل خود هستند اما هنوز اندونزی را به عنوان قهرمانی تیم اصلی نبردند.
آنها خواهند دانست که این دوره از جام سودیرمن می تواند آخرین فرصت آنها باشد ، زیرا آنها در عصر حرفه خود هستند.
اندونزی با تمام استعدادهای موجود تا انتها به وانتاآ می رسد.
به طور قابل توجهی ، آنها سه جفت دو نفره برتر مردان خود را دارند – مارکوس فرنالدی گیدئون/کوین سانجایا سوکامولجو ؛ محمد احسن/هندرا ستیاوان ،
و فجار الفیان/محمد ریان اردیانتو.با توجه به اینکه پولی و آپریانی رهاییو اخیراً طلای المپیک راکسب کرده اند ، دو نفره زنان در دستان مطمئن هستند.
دومین زوج Siti Fadia Silva Ramadhanti/Ribka Sugiarto خواهند بود.
در دو نفره مختلط ، اندونزی می تواند روی تجربه پراوین جردن/ملاتی داوا اوکتاوینتی و رینوف ریوالی/پیتا هانینگتیاس منتاری حساب کند.

 

ROCپوتری کوسوما وردانی ، برنده مسترز اسپانیا.

در مسابقات انفرادی مردان ، به غیر از آنتونی سینیسوکا گینتینگ دارنده مدال برنز المپیک و جاناتان کریستی ، برنده بازی های آسیایی ، اندونزی دارای ششر هیرن روستویتو ، 27 ساله ، نیمه نهایی مستر اسپانیا در ماه مه است.

گرگوریا ماریسکا تونجونگ تک نفره زنان خود را رهبری می کند ، اما طرفداران کنجکاو خواهند بود که ببینند آیا پوتری کوسوما وردانی 19 ساله ، برنده مسترز اسپانیا ، فرصتی به دست می آورد.

جالب اینجاست که وردانی برای اولین بار در سال 2019 به اندونزی در قهرمانی جام سوهاندیناتا (مسابقات قهرمانی تیم های مختلط جوانان جهان BWF) کمک کرده بود.

اندونزی همچنین از یک جوان دیگر ، فقط 16 ساله – استر نورومی تری واردویو – نام برد که هنوز یک بازی بین المللی بزرگسالان انجام نداده است.

دانمارک متعادل

تمرکز زیادی روی شانس دانمارک برای کسب جام توماس در خانه با توجه به قدرت تیم مردان آنها وجود دارد ، اما آنها در جام سودیرمن نیز تیمی کاملاً متعادل هستند.

تک نفره مردان آنها (ویکتور اکسلسن یا اندرس آنتونسن) تقریباً مطمئن است که در هر تساوی به آنها امتیاز می دهد.

در حالی که در دوبل مردان ، دانمارکی ها می توانند روی کیم استروپ/آندرس اسکاروپ راسموسن یا ترکیبی از مادس پیلر کلدینگ ، نیکلاس نور ، فردریک سوگارد و ماتیاس تیرری حساب کنند.

 

نوجوان سریع السیر کریستوفرسن دانمارکی.

 

لاین کریستوفرسن در مدت زمان کوتاهی راه زیادی را طی کرده است و بازیکن 21 ساله قد بلندی که امسال چهار فینال متوالی را پشت سر گذاشته است ، امیدوار است بتواند در این بازی حضور داشته باشد.

البته انتخاب برتر دانمارکی ها در زنان مجرد ، میا بلیخفلد خواهد بود.

زوج های برتر در دوبل زنان (مایکن فروگرگارد/سارا تایگسن) و دوضرب مختلط (ماتیاس کریستینسن/الکساندرا بوجه) خودشان را انتخاب می کنند ، اما دانمارکی ها دارای ذخایر توانمندی در آمالی ماگلوند/فرجا راون (دو نفره زنان) و نیکلاس نور/آمالی ماگلوند (مختلط) هستند.

قدرت آتش ROC

در آخرین جام سودیرمان ، ROC تقریباً در دیدار ابتدایی ژاپن را با تیم های برتر قهرمان کرد و ولادیمیر مالکوف کنتا نیشیموتو را شکست داد و ولادیمیر ایوانف/ایوان سوزونوف دو نفره خود را شکست دادند.

این سه بازیکن یکبار در ترکیب ROC حضور خواهند داشت ، اما چیزی که به تیم قدرت بیشتری می بخشد ، شکل اخیر دو نفره برتر دو نفره آنها Rodion Alimov و Alina Davletova است که در ماه مه قهرمان اروپا شدند ، و آنها را به اولین روس های قهرمان تبدیل کردند.

کانادا ضعیف شده

کانادا چهارمین تیم این گروه است ، اما بدون بسیاری از بازیکنان خط مقدم خود مانند میشل لی ، جیسون آنتونی هو شو ، راشل هوندریش ، کریستن تسای ، جاشوا هورلبرت یو و ژوزفین وو حضور دارد.

کار سختی برای کانادا خواهد بود که در غیاب این بازیکنان تاثیرگذار باشد.

برایان یانگ و BR Sankeerth مسئولیت تک نفره مردان را بر عهده خواهند داشت ، در حالی که راشل چان 17 ساله ، نایب قهرمان مسابقات انفرادی Pan Am ، احتمالاً در اولین رویداد بزرگ تیمی خود فرصتی پیدا می کند.

 امتیاز post
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *