آشنایی با الیاس تاهیتی 14ساله

Maublanc

الیاس موبلان چهارده ساله یکی از کسانی است که قرار است اولین بازی خود را در سطح بین المللی انجام دهد ، گامی در تحقق “رویای خود برای تبدیل شدن به بزرگترین بازیکن جهان”.

با شنیدن خبر انتخاب او از مادرش ، عکس العمل او این بود: “چرا زودتر به من نگفتی ، من فقط یک ماه وقت دارم بنابراین اکنون حتی بیشتر از حد معمول تمرین می کنم.”

الیاس موبلان

با پیروی از برادران بزرگتر آنتوان و لوئیس بوبوآ ، که در موارد متعددی نماینده تاهیتی بوده اند ، موبلان هیجان زده است که هفت سال بازی خود را زیر نظر آنها به یکی از بزرگترین روش های ممکن آزمایش کند.

برخلاف بسیاری از بازیکنان وانتا فنلاند ، موبلانک هفته های آماده سازی خود را صرف تمرینات تمرینی اضافی قبل از مدرسه می کند و به یک برنامه دقیق پایبند است.

“من ساعت 4.30 صبح از خواب بیدار می شوم و قبل از رفتن به مدرسه در 6 صبح تمرین بدنی انجام می دهم. وقتی ساعت 2:45 بعد از ظهر به خانه برمی گردم ، تکالیفم را تمام می کنم و تمرین را ادامه می دهم. ”

اگر نه ، من مسابقات را در یوتیوب می بینم تا حرکات یا استراتژی خود را اصلاح کنم. بیشتر شبها از ساعت 6 الی 17:30 به تمرین می رسم. من معمولاً تا زمان خواب به تماشای و یادگیری مسابقات از طریق اینترنت ادامه می دهم.

“من همه چیز را که بدمینتون را تشکیل می دهد دوست دارم. صدای شاتل ، صدای کفش ها بر روی زمین ، سرعت ، استراتژی ، طرز فکر ، و هر چیز کوچک. ”

این یک تجربه الهام بخش و در عین حال بیدار کننده برای نوجوان است ، که قرار است با تیم هایی قهرمان المپیک و جهان رقابت کند.

“ما می دانیم که با برخی از بهترین های جهان روبرو خواهیم شد بنابراین انتظارات غیر واقعی نداریم. لئو کوکوئل ، سرمربی تاهیتی می گوید ما امیدواریم بازیکنان از تجربیات زیادی که برای آنها در آینده ایجاد انگیزه می کند بهره زیادی ببرند.

تاهیتی در 2017 در گلد ساحل استرالیا شرکت کرده بود ، اما جزو گروه های نخبه ای نبود که برای این عنوان رقابت می کردند. در فنلاند ، آنها گروه B خود را مقابل چین تایپه در 26 سپتامبر آغاز می کنند و سپس در هفته بعد به مصاف چهار قهرمان کره و آلمان می روند.

سپس تیم برای شرکت در TotalEnergies BWF Thomas & Uber Cup Finals 2020 (9-17 اکتبر 2021) به دانمارک سفر می کند.

تیم مردان با تساوی بسیار دشواری روبرو است و باید در گروه C با چین قهرمان شود. اما موبلانک خوشحال است که با تیمی که لین دان بازیکن مورد علاقه خود را در تمام دوران بازی کرده است ، روبرو شود.

“من تحت تأثیر آرامش او هستم ، او واقعا با دیگران متفاوت است. وقتی می خواهم چیزی را روی خود یا تکنیک خود اصلاح کنم ، عمدتا مسابقات او را تماشا می کنم. ”امتیاز post
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *