شروع تازه پرانیت در جام سودیرمن

پرینیت

سای پرانیت بی با امیدهای بزرگ به عنوان بازی سیزدهم به بازیهای المپیک 2020 توکیو رفت اما سفر او با ناامیدی به پایان رسید ، زیرا او پس از پایان گروه D ، پس از شکست های مستقیم شگفت انگیز در برابر میشا زیلبرمن و مارک کالجو ، با ناامیدی به پایان رسید.

این آخر هفته ، بازیکن 29 ساله در جام TotalEnergies BWF Sudirman Cup 2021 در وانتا فنلاند به میدان می رود و مشتاق است تا در سطح پایین تر از خود در ژاپن جبران کند.

پرانیت و کیدامبی سریکانت هدایت هند را در مسابقات انفرادی مردان برابر حریفان گروه A – تایلند ، کشور میزبان فنلاند و مدافع عنوان قهرمانی چین بر عهده خواهند داشت.

“(توکیو) ناامید کننده بود ، اما مسابقات زیادی در پیش داریم. من نمی توانم این را در نظر داشته باشم و سایر مسابقات را خراب کنم. شماره 15 جهان در گفتگو با The Bridge گفت: اگر شما در این راه شکست بخورید احساس بدی خواهید داشت ، اما باید فکر کنید “این آخرین تورنمنت حرفه ای من نیست”.

 

پرانیت

 

“من در مورد جام سودیرمان هیجان زده هستم و در عین حال اولین تورنمنت من بعد از المپیک است. من تمرینات خوبی را انجام می دهم و تیم های خوبی برای بازی کردن دارم. ”

هند بدون Pusarla V. Sindhu ستاره مجرد زنان استراحت نخواهد داشت ، اما پرانیت خوش بین است که تیم جدید با 6 بازیکن زیر 23 سال می تواند شرح خوبی از خود ارائه دهد.

“سندو بازی نمی کند اما ما قطعا می توانیم تیم ها را شکست دهیم. ما باید هر رویداد را در یک زمان شرکت کنیم. ما هرگز نمی دانیم چه اتفاقی می تواند بیفتد. این یک رویداد تیمی است و فشار روی حریفان ما نیز وجود دارد. ما تیم خوبی داریم و منتظر آن هستیم. ”

دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان 2019 همچنین معتقد است که در Satwiksairaj Rankireddy و Chirag Shetty ، هند یک زوج مردانه دارد که می تواند با بهترین ها رقابت کند و آنها را شکست دهد.

“دو یا سه سال پیش ما آنقدر اعتماد به نفس نداشتیم اما اکنون آنها می توانند هرکسی را شکست دهند. این یک فرصت خوب برای اثبات این است که آنها یکی از مهمترین جفت ها هستند. ”

در پایان جام سودیرمن ، پرانیت و کو برای شرکت در فینال جام حذفی TotalEnergies BWF Thomas & Uber 2020 2020 (9-17 اکتبر) راهی آرهوس دانمارک می شوند.

تیم Uber Cup هند دوباره بدون Pusarla خواهد بود اما پرینیت مطمئن است ساینا نهوال 31 ساله 31 ساله سابق جهان ، که پس از شکست در صعود به توکیو 2020 در حال بازگشت است ، می تواند به هم تیمی هایش الهام بخش باشد.

“او یکی از بزرگترین بازیکنان هند است. او بدمینتون هندی را تغییر داد. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشد.”امتیاز post
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *