رییس هیات بدمینتون هرمزگان در سمت خود ابقا شد

169077332

رییس هیات بدمینتون هرمزگان در سمت خود ابقا شد.

به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا، مجمع انتخاباتی هیات بدمینتون هرمزگان به ریاست محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان، مظفر خادمی معاون امور ورزشی و اعضای مجمع برگزارشد و مصطفی خادم رییس کنونی این هیات با ۱۲ رای در این سمت باقی ماند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مجمع گفت: باید جذب حامی مالی، گسترش رشته بدمینتون در شهرهای استان و محله ها، برگزاری کلاس‌های آموزشی و همچنین تعامل با آموزش و پرورش و برگزاری مجامع عمومی سالی یک بار در دستورکار این هیات قرار گیرد.

محمود رضا امیاری افزود: بدممیتون استان هرمزگان نباید تنها به داشته های فعلی خود اکتفا کند بلکه با برنامه ریزی و استفاده از طرفیت های موجود برنامه های قهرمانی و توسعه این رشته را افزایش دهد.
وی تصریح کرد: بدمینتون یک ورزش دانشگاهی است و باید در ابعاد قهرمانی  و همگانی توسعه پیدا کند و در استان هرمزگان این ظرفیت وجود دارد که جایگاه بهتری داشته باشیم.

غلامرضا باقری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت‌ها به صورت رفت و برگشت و از اول مهر ماه سالجاری آغاز خواهد شد که بدمینتون زنجان با توجه به شرایط قرمز کرونایی و نبود حامی مالی مناسب از شرکت در این دوره از مسابقات لیگ برتر باشگاه های ایران خودداری کرد.

وی، اظهار کرد: اما هفت نفر از بدمینتونیست های برتر و توانمند زن و مرد زنجان در قالب چهار تیم باشگاه های دیگر استان های شرکت کننده در این رقابت ها بازی خواهند کرد که ۶ نفر آنان مرد و یک نفر مابقی نیز زن است.

باقری، سطح توانمندی و آمادگی این ورزشکاران را خوب ارزیابی کرد و افزود: سروش اسکندری و مهدی انصاری در ترکیب تیم اردکان یزد، امیرحسین حسنی و محمدرضا حیدری در ترکیب تیم دانشگاه یزد، محسن معصومی در ترکیب تیم توس مسیر مشهد، علیرضا قاسمی و نسترن کرمی نیز به ترتیب در ترکیب تیم های مرکزی و پروتئین البرز، قرار گرفته اند.

 

4.8/5 - (22 امتیاز)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *