کامیلا مارتین – “چگونه این کار را کردم؟”

کامیلا مارتین

کامیلا مارتین ، بزرگ دانمارکی ، در مکانی که 17 سال پیش در مورد حرفه خود صحبت کرده بود ، حضور دارد. در آخرین رویداد او ، دانمارک اوپ ، بود که نقاشی او در سرس آرنا نصب شد.

مارتین متولد آرهوس ، که در زمینه نقاشی به عنوان پس زمینه فعالیت می کند ، به عنوان پس زمینه عمل می کند ، نگاهی اجمالی به حرفه و رقبای خود دارد ، و آنچه از تک آهنگ های زنان معاصر می سازد:

  • معنای برگزاری این رویداد در ارهوس چیست؟

وقتی به خانه می آیم همیشه خوب است. من در اینجا در ارهوس به دنیا آمدم و بزرگ شدم ، 22 سال اول زندگی کردم ، و سپس به کپنهاگ نقل مکان کردم. در آخرین مسابقات من ، قبل از بازنشستگی ، نقاشی ساخته شد. بنابراین هر بار که به اینجا می آیم – برای سوپرلیگ دانمارک نیز فوتبال زیادی انجام داده ام – هر بار که به اینجا می آیم ، همه همکارانم به اینجا می آیند و به دیوار نگاه می کنند. من فکر می کنم خیلی خوب است که Uber Cup اینجا در ارهوس است.

در حال حاضر با TV2 هستم ، بنابراین پس از بازنشستگی در سال 2004 ، راهی برای بازگشت دوباره به ورزش بدمینتون بود.

کامیلا مارتین

من فقط فوتبال ، بعضی اوقات کمی بدمینتون ، مانند مسابقات جهانی (2014 ، کپنهاگ) انجام دادم ، اما عمدتا فوتبال. بنابراین من به طور عملی از ورزش دور شده ام ، اما از زمان بازنشستگی بازیکنان را در طول مسیر دنبال کرده ام. بنابراین اینجا بودن بسیار زیباست و البته ، تصویر ، بسیار دوست داشتنی است.

حتماً در این میدان بازی کرده اید…

بله ، آخرین مسابقات من زمانی که بازنشسته شدم اینجا بود ، بنابراین من به نوعی از آرهوس شروع کردم و در آرهوس بازنشسته شدم. این مسابقات دانمارک بود ، در آن زمان در اینجا برگزار می شد. آن هم خاص است

  • نظر شما در مورد نسل فعلی مجردهای زنانه؟

چینی ها به اندازه زمانی که من بازی می کردم غالب نیستند. در حال حاضر کشورهای بیشتری وجود دارند ، آنها این فرصت را دارند که در مسابقات انفرادی زنان پیروز شوند. اما مطمئناً بازی بسیار پیشرفت کرده است ، بازی بسیار سریع و تهاجمی است. من در حال بازی کردن و انجام کارهای تاکتیکی بودم ، اما از نظر سرعت و نحوه بازی آنها به سطح بسیار واقعی می رسید. من عاشق تماشای تک نفره زنان هستم تا ببینم چگونه پیشرفت کرده است ، و این یک بازی تهاجمی تر است. و البته من به چینی ها نگاه می کنم تا ببینم کجا هستند. در زمان من فقط من و چینی ها بودیم. خوشحالم که کشورهای بیشتری می توانند در مسابقات انفرادی زنان برنده شوند.

در زمان من چینی ها ژانگ نینگ ، شی ژینگ فانگ ، یی ژائوئینگ ، ژو می را داشتند ، همه آنها قد بلندی داشتند. در سالهای بعد بازیکنان کوچکتری داشتند اما هنوز قوی بودند. فکر می کنم بالا و پایین می رود. من تازه سومین تک زنانه را دیدم ، وانگ زی یی ، او دقیقاً در سبک بازی چن یو فی ظاهر می شود. او بسیار شبیه به هم است!

2 Camilla Martin 1536x986 1

  • گونگ ژیچائو در بین مخالفان چینی شما استثنا بود؟

گونگ ژیچائو داستان تنها بود (بازیکن کوتاه تر) ، او بازیکن فوق العاده ای بود ، شکست دادن او بسیار دشوار است ، اما فکر می کنم او یک نوع است. حتی اگر به عقب برگردیم ، این سوسی سوسنتی بود که می توانست به طور مداوم و مداوم بازی کند ، هیچ اشتباهی نکرد. در مورد گونگ ژیچائو نیز چنین بود. وقتی من مسابقات خود را با آنها انجام دادم ، بازیکنان چینی زیادی نیز حضور داشتند. من فکر می کنم آنها واقعا قوی بودند. به نظر می رسد اکنون برای چینی ها سخت تر شده است. آنها بازیکنان خوبی دارند ، اما در زمان من ، آنها پنج ، شش ، هفت بازیکن خوب داشتند.

  • شما بعد از بازنشستگی از ورزش دور شدید. آیا نمی خواستی درگیر آن باشی؟

من واقعاً به مرخصی نیاز داشتم ، از صحبت کردن در مورد موارد مشابه خسته شده بودم. من در داستان کامیلا مارتین از خودم خسته شده بودم ، بازی را از شش سالگی شروع کردم … و با شوهرم ملاقات کردم ، او در تجارت فناوری اطلاعات کار می کند … بنابراین من واقعاً به زمان دور بودن نیاز داشتم. اما از آن به بعد آن را دنبال می کنم. نمی خواستم به مربیگری برگردم. فکر کردم کار دیگری برای من خوب است. من در سال 2004 بازنشسته شدم و از سال 2006 مشغول تفسیر تلویزیونی هستم.

2 Camilla Martin Lee Chong Wei 1536x1003 1

  • وقتی چنین رویدادی را می بینید ، باید خاطرات را برای شما زنده کند.

همیشه خاطرات را به یاد می آورد. به نوعی ، با افزایش سن ، تمایل دارید که نگاه دیگری به گذشته داشته باشید. من دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم و گاهی فکر می کنم آنها چگونه این کار را انجام می دهند؟ شما وقتی در آن هستید این کار را انجام می دهید ، اما به نظر می رسد وقتی در یک فاصله مشخص از آن فاصله می گیرید ، می توانید کارهایی را که برای کشور خود و خودتان انجام داده اید به گونه ای دیگر مشاهده کنید ، بنابراین من به آنچه افتخار می کنم بسیار افتخار می کنم. من در زمانی که در برابر چینی ها سخت بود به دست آوردم. بنابراین اینها خاطرات خوبی هستند و خوشحالم که اینجا در شهر خودم هستم.

  • آیا احساس می کنید آنجا رفته اید و خودتان بازی می کنید؟

من گاهی اوقات روی صندلی می نشینم و فکر می کنم: “چگونه این کار را کردم؟” زیرا این کار بسیار سخت است و امروز با رسانه های اجتماعی … با رسانه های اجتماعی ، سخت است که یک بازیکن بزرگ باشم. اگر تحویل ندهید ، اگر برنده نشوید ، همه جا درباره کارهایی که انجام داده اید و ظاهر شما صحبت می شود ، بنابراین… خوشحالم که روی صندلی نشسته ام و به دیگران نگاه می کنم.

امتیاز post
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *