WANGCHAROEN حمله های اولیه را انجام داد اما اندونزی پیشگیری کرد

3 Shesar Hiren Rhustavito 980x550 1

Shesar Hiren Rhustavito آخرین مردی بود که در دوئل پر تنش مقابل تایلند ایستاد ، زیرا اندونزی را در گروه A در فینال TotalEnergies BWF Thomas & Uber Cup 2020 به نتیجه 3-2 رساند.

اندونزی پیش از فرار دیرهنگام روستاویتو در بیشتر قسمت های تساوی از بین رفت. باخت می تواند برای جاه طلبی های جام توماس اندونزی فاجعه بار باشد ، زیرا آنها در گروه مرگ با تایلند و چین تایپه قرار دارند.

Wangcharoen یک نکته را ثابت می کند

Kantaphon Wangcharoenn آخرین اخبار برای مدال برنز خود در مسابقات جهانی TOTAL BWF در آگوست 2019 بود. از آن زمان ، به جز چند تورنمنت Super 300 ، تایلندی در دور اول یا دوم 15 تورنمنت سقوط کرده است.

اندونزی

جای تعجب نیست که سیل احساسات فرو رفته پس از آنکه 23 ساله اولین خون تایلند را در برابر اندونزی به صدا درآورد ، او در مسابقه ای هیجان انگیز از آنتونی سینیسوکا گینتینگ پیروز شد.

مسابقه با فاصله 88 دقیقه به پایان رسید و وانگ چائورن در بازی دوم یک امتیاز مسابقه و در سومین بازی 3 امتیاز ثبت کرد. حتي در مراحل پاياني تنش زا ، ضربه هاي او سوزش داشت و سر جايش بود. به گینتینگ اجازه داده نشد پنجره ای را که به دنبالش بود ، بگذارد.

“من می خواستم خودم را ثابت کنم. احساس می کنم مردم به من شک دارند. مدیریت من احساس می کند که به اندازه کافی تمرین نکرده ام و به آنها گفتم که این تمام نیست. و امروز ، من ثابت کردم که به اندازه کافی خوب هستم ، “تایلندی گفت.

وانگ چائورن به ناامیدی های چند ماه گذشته و افکار خود در مورد واگذاری بازی پرداخت. گینتینگ اولین قربانی 10 نفره او از زمان بزرگ شدنش در مسابقات جهانی دو سال پیش بود.

“بعد از مسابقات جهانی من مشکلات زیادی با تمرین و غیره داشتم. بارها می خواستم تسلیم شوم ، اما این فقط به من ثابت کرد که می توانم دوباره برنده شوم.

“من واقعا خوشحالم. مدتی از آخرین برد من مقابل شخصی با رتبه بالاتر می گذرد. می خواهم از خودم تشکر کنم که تسلیم نشدم. “

امتیاز post
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *