هانس کریستیان سولبرگ ویتینگوس در بازی پنجم دوباره مجبور شد نقش مهمی در نجات مساوی ایفا کند.

ویتینگوس

دانمارک تا حدودی غیر منتظره از آلمان در گروه توماس کاپ فاصله گرفت و هانس کریستیان سولبرگ ویتینگوس در بازی پنجم دوباره مجبور شد نقش مهمی در نجات مساوی ایفا کند.

این بازیکن 35 ساله ، که نقطه تعیین کننده حرفه ای او پیروزی در پنجمین مسابقه جام توماس 2016 برابر اندونزی بود ، ملزم شد تا امتیاز برد را دوباره به دست آورد.

3 Hans Kristian Vittinghus2 768x888 1

دانمارک پس از بازی سوم 1-2 تساوی داشت و مارک لمسفوس/ماروین سایدل و فابیان روث مبارزه را به میزبان بردند. دوضرب دوگانه دانمارک ماتیاس کریستینسن/فردریک ساگارد آنها را یکسان کرد و سپس بین ویتینگوس و ماتیاس کیکلیتز بود.

این نقشی بود که مستلزم مصونیت خاصی در برابر فشار بود و این نقشی بود که ویتینگوس ماه ها در سر او تکرار کرده بود.

با فشار آوردن به خدمت ، او به سرعت Kicklitz 21-15 21-8 را برچید ، اگرچه ممکن است بسیاری از تماشاگران هنگامی که او در اولین شکست 6-10 10 بود ، یک یا دو ضربان قلب را رد کرده باشند.

“فقط شگفت انگیز است که دوباره در چنین موقعیتی قرار بگیرم. دارد اشباع می شود و این دقیقاً همان موقعیتی است که من یک سال و نیم در مورد آن فکر می کردم.

این تنها کاری است که می خواستم انجام دهم. من می خواهم در این لحظات سرنوشت ساز باشم. و من واقعاً امروز در دادگاه احساس آرامش کردم زیرا قبلاً اینجا بودم و می توانم این وضعیت را اداره کنم. این احساس آرامش و امنیت را در زمین به من داد تا فقط بازی خود را انجام دهم.

می دانم که در اولین بازی شکست خوردم اما هنوز احساس می کردم احساساتم تحت کنترل است و برنامه بازی خود را می شناسم. من یک روز قبل بازی او را تماشا کرده بودم ، همان بازی ای بود که او در بازی اول خوب بازی می کرد ، اما می دانستم که اگر بازی ام را به کار بگیرم ، احتمالاً به نفع من خواهد بود. ”

پیاده روی در زمین توماس کاپ در زمین خانگی حتی برای جانبازان بسیاری از نبردها تجربه ای کاملاً جدید بود.

“بدیهی است که شگفت انگیز است. کمی دیر است ، عصر در زمین 11 بیرون می روید ، اما بسیار خوشحالم و مفتخرم که بسیاری از مردم برای تماشای آن عقب ماندند ، فردا (سه شنبه) یک روز کاری عادی است ، بنابراین برای تماشاگران کاملاً دیر است ، اما فضایی شگفت انگیز بود و من همچنین سعی کردم با نشان دادن احساسات و مبارزه با همه چیز به آنها انرژی دهم.

این یک فرصت یکبار در زندگی است و من می خواهم همه آن را در آن غرق کنم.

“من بسیار خوب هستم ، بسیار مطمئن هستم. من تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم ، از زمان بازیهای المپیک که به عنوان مفسر به خانه برگشتم ، بعد از دو هفته بدون انجام هیچ کاری جدا از صحبت در مورد بدمینتون ، وضعیت بدی داشتم ، اما از آن به بعد من واقعاً کار می کنم. سخت. احساس فوق العاده ای دارم ، احساس آرامش می کنم و دوباره آماده این وضعیت هستم. این دقیقاً همان چیزی است که من برای آن کار می کردم و رویای آن را داشتم ، بنابراین اگر در تیم مورد نیاز باشم ، این همان چیزی است که من برای بیرون رفتن و انجام آن نیاز دارم و از این بابت خوشحالم. ”

علی رغم پیروزی در تساوی دانمارک ، و راسموس جمکه بازی خود را باخته بود ، ویتینگوس آنقدر مهربان بود که انتظار می رفت گمکه برای سومین تک نفره در تساوی آتی مقابل کره برای کسب رتبه برتر در گروه از او جلوتر باشد.

“صادقانه بگویم من انتظار بازی ندارم. من هنوز فکر می کنم گمکه سومین انتخاب است ، زیرا او شایسته چنین نتیجه ای است که در چند سال اخیر به دست آورده است.

هیچ دلیلی برای از دست دادن ایمان به او وجود ندارد ، او بهتر و بهتر بازی می کند و کسب تجربه نیز برای او خوب است. من انتظار بازی ندارم اما در صورت نیاز آماده می شوم. این نقش من در تیم است. اگر مرا بخوانند ، کالا را تحویل می دهم. “

امتیاز post
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *