کره ای هایی که به سرعت در حال رشد هستند تأثیر بزرگی می گذارند

کره

کره ای هایی که به سرعت در حال رشد هستند تأثیر بزرگی می گذارند.

جئونگ نا یون و کیم هی جئونگ به سرعت راه درازی را پیمودند. ورود آنها به مرحله یک چهارم نهایی در اولین بازی خود در سراسر انگلیس نشان می دهد که آنها در بین زوج هایی هستند که باید در این فصل تماشا کنند.

کره‌ای‌های شماره 64 جهان که در دور ابتدایی چن چینگ چن/جیا یی فان را شکست داده بودند، چالش سختی را با سوپیسارا پائوسامپران/پوتیتا سوپاجیراکول تایلندی پشت سر گذاشتند تا به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کنند، جایی که آنها با پرلی تان/تیناه مالزی روبرو شدند. مورالیتاران.

جئونگ و کیم در اکتبر 2019 پس از مدت کوتاهی با شرکای دیگر با هم آمدند. آنها با از دست دادن کل سال 2020، به فینال اولین تورنمنت که در دو سال گذشته بازی کردند – مسترز DAIHATSU اندونزی – که در آن چندین جفت برتر از جمله خواهران استووا، جونگ کولفان کیتیتاراکول/راوینیدا پراجونگجای و هموطنان ارشد کیم سویونگ را شکست دادند. / کونگ هیونگ.

 

1AE Kim Hye Jeyong Jeong Hye Youn scaled

 

در مسابقات آزاد آلمان هفته گذشته، آنها در راه رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بر دو تیم ژاپنی چیهارو شیدا/نامی ماتسویاما غلبه کردند. کره ای ها با شکست دادن پنج زوج از 10 جفت برتر جهان، به عنوان حریفان خطرناک شهرت پیدا می کنند.

“ممکن است به نگرش ما مربوط باشد، ما فقط می خواهیم همه چیز را در آنجا مطرح کنیم. کیم هی جئونگ، که در 24 سالگی سه سال از شریک زندگی خود بزرگتر است، می گوید: «این منجر به پیروزی ما بر 10 بازیکن برتر شد. این دو ادعا می کنند که “کاملاً متفاوت هستند”، کیم هی جونگ اظهار داشت که رفتار پرحرف او، در دادگاه و خارج از دادگاه، با شخصیت درونگرای جونگ نا یون در تضاد است.

با توجه به اینکه آنها تنها در اواخر سال 2019 گرد هم آمدند و با چند تورنمنت با هم بازی کردند، کره ای ها اذعان دارند که هنوز با یکدیگر هماهنگ نشده اند.

 

2IM Kim Hye Jeong Jeong Na Eun scaled

 

“بدیهی است که ما فرصتی برای یادگیری سبک یکدیگر نداشته ایم، ما هنوز در حال تلاش برای هماهنگی هستیم، بنابراین سعی می کنیم بیشتر صحبت کنیم و بیشتر با هم بازی کنیم. جئونگ نا یون می‌گوید در حال حاضر ما 100 درصد هماهنگ نیستیم.

مسابقاتی که به خودباوری آنها دامن زد، مسابقات مسترز اندونزی بود، و کیم هیه جونگ امیدوار است که آنها بتوانند شتاب خود را حفظ کنند.

این اولین تورنمنتی بود که از زمان ابتلا به کووید بازی می‌کردیم و عملکرد نیمه‌نهایی ما باعث شد به خودمان ایمان بیاوریم و امیدوار بمانیم و این به ما انگیزه داد تا بهتر بازی کنیم. ما فقط توانستیم تا اینجا پیش برویم زیرا بسیار سخت تمرین کرده ایم.

 

امتیاز post
کلیدواژه : بدمینتون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.