سراسر انگلیس: کنتو به عقب حمله می کند

انگلیس

سراسر انگلیس: کنتو به عقب حمله می کند.

کنتو موموتا با راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی یونکس آل انگلیس، طلسم یک دشمن را شکست.

پیروزی مستقیم موموتا بر هیو کوانگهی ممکن است یکی از مهم ترین پیروزی های او در چند وقت اخیر باشد، زیرا این بازیکن کره ای شانس خود را در المپیک خانگی خود از دست داده بود و پس از آن در جام توماس پیروز شد.

موموتا همه چیز را به خوبی تحت کنترل داشت، دست ثابت خود را حفظ کرد و هیو را مجبور کرد که تمام دویدن را انجام دهد. قهرمان 2019 می‌دانست که در اولین فرصت دروازه را از دست بدهد و از عملکرد خود راضی به میدان رفت.

ژاپنی گفت: “از آنجایی که دو بار به او باختم، می خواستم خودم را به چالش بکشم و تمام تلاشم را کردم.” من توانستم خیلی نزدیکتر به دروازه بازی کنم. تمرینات من عادی بوده است و روز به روز تلاش می کنم تا در آمادگی ام پشیمان نباشم.”

هیو گفت: «او تهاجمی بازی کرد، در بازی‌های قبلی ما تمرکزش روی دفاع بود، اما امروز می‌توانستم ببینم که او حضور بیشتری در دروازه داشت و نمی‌خواست من به او حمله کنم.»

  • انگلیس بدشانس 

 

2AE Marcus Ellis Lauren Smith scaled

 

انگلیس در بازی های دونفره شانس بدی داشت و بن لین/شان وندی و مارکوس الیس/لورن اسمیت با کمترین اختلاف از حضور در مرحله یک چهارم نهایی بازماندند. لین و وندی در بازی سوم مقابل تاکورو هوکی/یوگو کوبایاشی پیش از بازگشت قهرمانان جهان با امتیازهای 15-9 و 13-13 برتری داشتند. در بازی پایانی پرتنش انگلیسی ها یک امتیاز مسابقه داشتند اما ژاپنی ها اعصاب خود را حفظ کردند و بازی را 21-11 19-21 24-22 به پایان رساندند.

الیس و اسمیت در یک نبرد نزدیک به یوکی کانکو/میساکی ماتسوتومو، 21-15 21-23 22-20 سقوط کردند.

  • سایر نکات برجسته

 

2AE Sayaka Takahashi scaled

 

♦ تلفات بزرگ انفرادی زنان پوسارلا وی سیندو بود که به سایاکا تاکاهاشی 21-19 16-21 21-17 تصادف کرد.

♦ در میان دیگر بازی‌های نزدیک روز، دو هلندی دبورا ژیل/ شریل سینن سه امتیاز بازی را حفظ کردند اما نتوانستند امتیاز چهارم را حفظ کنند زیرا 21-18 18-21 25-23 به Jongkolphan Kititharakul/Rawinda Prajongjai باختند.

♦ آنتونی سینیسوکا گینتینگ در اوایل بازی خود مقابل کیدامبی سریکانث عقب افتاد و سپس با نتیجه 9-21 21-18 21-19 به عقب برگشت.

♦ در مجموع روز خوبی برای اندونزی بود، زیرا جفت های برتر آنها گیدئون/فرنالدی، احسان/ستیاوان، لئو رولی کارناندو/دانیل مارتین، محمد شوهیبول فکری/باگاس مولانا و پراوین جردن/ملاتی داوا اوکتاویانتی به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

 

 

 

 

امتیاز post
کلیدواژه : بدمینتون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.