تمام انگلستان: جفت هندی شور ایجاد می کند

انگلستان

تمام انگلستان: جفت هندی شور ایجاد می کند.

یک جفت نوجوان که اولین رویداد مهم خود را بازی می‌کردند، بزرگترین داستان یونکس در سراسر انگلستان را رقم زد تا جایی که آنها نفر دوم لی سوهی و شین سونگچان را در یک چهارم نهایی شگفت‌زده کردند.

تریسا جولی و گایاتری گوپیچاند پوللا، که امسال فقط شروع به بازی در تور جهانی HSBC BWF کردند و اولین بازی خود را در مسابقات سوپر 1000 در سراسر انگلستان انجام دادند، از شهرت رقبای کارآمد خود نترسیدند و یک بازی ضدحمله راه اندازی کردند که رتبه دوم را به خود اختصاص داد. تعجب. برای جفتی که تا این سطح استفاده نشده بود، جولی و پوللا همه چیزهایی را که لی و شین به راه خود پرتاب می‌کردند، جذب کردند، قبل از اینکه فشار را برگردانند. دو امتیاز مسابقه در بازی دوم ذخیره شد، حرکت قاطعانه راه سرخپوستان را تغییر داد.

 

3AE Jolly Pullela3 scaled

 

“نمی دانم چه بگویم، این غیر واقعی است. گایاتری، که پدرش گوپیچاند در سال 2001 قهرمان کل انگلستان شد، گفت: من غاز دارم.

ما فقط بهترین تلاشمان را کردیم. در دومی 18-20 شکست خوردیم، فقط فکر می‌کردیم باید بجنگیم، فقط یک امتیاز.

«فکر نمی‌کردم در این رویداد شرکت کنیم. لحظه ای که ورودی را دریافت کردیم خوشحال بودیم که می توانیم با بهترین بازیکنان جهان بازی کنیم و من بسیار هیجان زده بودم. الان نیمه نهایی است و من خیلی خوشحالم. من فقط خیلی ممنونم.»

جولی که بازی برجسته‌ای با سرعت و حمله خود داشت، گفت که آنها زمان گذاشته‌اند تا خود را با بازی کره‌ای‌ها هماهنگ کنند و به تدریج توانستند خودشان را نشان دهند.

کنترل و سرعت آنها خیلی خوب بود. بعد از بازی اول با حمله و سرعت آنها راحت شدیم و حمله را هم شروع کردیم. ما شاتل را خاموش نگه داشتیم و حمله را ادامه دادیم.»

هندی‌ها در مرحله بعدی با ترکیب جدید چینی ژانگ شو شیان/ژنگ یو روبرو می‌شوند، در حالی که در نیمه اول، جئونگ نا یون/کیم هی جئونگ از کره با چیهارو شیدا/نامی ماتسویاما، رتبه‌های هفتم روبه‌رو می‌شوند.

 

5/5 - (3 امتیاز)
کلیدواژه : بدمینتون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.