سراسر انگلیس: شوت اندونزی در آخرین مسابقه نادرست بود

انگلیس

سراسر انگلیس: شوت اندونزی در آخرین مسابقه نادرست بود.

شوت اندونزی برای داشتن هر چهار نیمه‌نهایی در دونفره مردان در آخرین مسابقه نادرست بود و هی جی تینگ/تان کیانگ از چین بهبود یافت و لئو رولی کارناندو/دانیل مارتین را در سه بازی شکست داد.

تا آن زمان همه چیز به سمت اندونزی رفته بود و مارکوس فرنالدی گیدئون/کوین سانجایا سوکامولجو، محمد احسان/هندرا ستیاوان و محمد شوهیبول فکری/باگاس مولانا جایگاه‌های نیمه‌نهایی خود را کسب کردند.

  • ناراحتی قهرمانان جهان

فیکری/مولانا هیجان‌انگیزترین مرحله یک‌چهارم نهایی بود، با دو نفره شماره 28 جهان، قهرمانان جهان تاکورو هوکی/یوگو کوبایاشی 16-21 21-16 22-20 پس از ذخیره سه امتیاز مسابقه. حریفان با پنج امتیاز متوالی از 17-20 جلو افتادند تا اولین نیمه نهایی خود را در رویدادی در این سطح انجام دهند.

فکری گفت: «ما به سختی به مبارزه ادامه دادیم. فردا با مینیون ها بازی می کنیم. ما با هم تمرین می کنیم، بنابراین نقاط قوت و ضعف آنها را می دانیم. ما در طول تمرین نتایج متفاوتی داریم. ما برخی را بردیم و برخی را باختیم. ما معتقدیم که می توانیم برنده شویم.»

  • سرخپوستان بد شانس

 

انگلیس

 

گیدئون و سوکامولجو همگی مقابل ساتویکسایراج رانکیردی و چیراگ شتی در دریا بودند و هندی‌ها بازی افتتاحیه را تعیین کردند. پنج امتیاز بازی در دست داشت، شتاب کاهش یافت، هندی‌ها در چند امتیاز بدشانسی آوردند و مینیون‌ها سطح خود را بالا بردند.

هندی ها از بدشانسی خود و همچنین تصمیم خود برای فشار بر روی نقطه بازی به جای چسبیدن به چیزی که برای همه آنها خوب کار کرده بود، شکایت کردند.

شتی گفت: “ما می خواستیم بازی را ببندیم و استراتژی خود را تغییر دادیم، نه اینکه ابتدا دفاع کنیم و فرصت ایجاد کنیم.” “این برای ما خوب پیش نرفت. سپس رشته های خود را در نقاط بازی متوالی شکستیم. برای شکست دادن آنها به کمی شانس نیاز دارید.”

 

امتیاز post
کلیدواژه : بدمینتون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.