تمام انگلستان: لی زی جیا به نیمه تمام قدرت می رسد

انگلستان

تمام انگلستان: لی زی جیا به نیمه تمام قدرت می رسد.

کنتو موموتا در برابر قدرت لی زی جیا تسلیم شد و نتوانست مهارت خود را در طول یک چهارم نهایی یونکس تمام انگلستان حفظ کند.

لی در بازی افتتاحیه، قبل از اینکه موموتا شرایط سخت را تحت کنترل درآورد و با یک نمایشگاه کلاسیک از مهارت، پر از لمس های هوشمندانه و قرارگیری ماهرانه، قهرمان مدافع عنوان قهرمانی را مهار کرد، در بازی افتتاحیه به سرعت موفق شد. قهرمان سال 2019 با این حال تلاش کرد تا سطح بالایی را حفظ کند و در نیمه دوم بازی سوم به میزان قابل توجهی افت کرد، زیرا اعتماد به نفس بازیکن مالزیایی با بی پاسخ ماندن شکست هایش بازگشت.

مدافع عنوان قهرمانی به مصاف لاکشیا سن، ستاره نوظهور هندی می‌رود، که لو گوانگ زو در مرحله یک چهارم نهایی خود از او دور شد.

موموتا در بازی اول نتوانست شاتل را کنترل کند. من فقط سعی کردم به زدن ضربات هجومی خود ادامه دهم. این برد به من اعتماد به نفس زیادی می دهد. دور بعد مقابل لاکشیا قرار می گیرد که در فرم خوبی قرار دارد. من فقط باید از بازیم لذت ببرم و همانطور که دارم بازی کنم. لاکشیا خیلی خوب بازی می کند و در آینده بازیکن برتری خواهد بود.

  • نکات برجسته

 

3AE Tai Tzu Ying scaled

 

♦ تای تزو یینگ یک مسابقه تقریباً عالی انجام داد و نوزومی اوکوهارا مدافع عنوان قهرمانی را با نتیجه 21-10 21-11 شکست داد. نفر بعدی آن سیونگ خواهد بود که در مرحله یک چهارم نهایی خود توسط آیریس وانگ با نتیجه 21-12 21-9 بدون مشکل بود.

♦ در نیمه نهایی دیگر چن یو فی قهرمان المپیک در برابر آکان یاماگوچی قهرمان جهان حضور دارد. در حالی که چن از هموطنش هه بینگ جیائو دریافت کرد، یاماگوچی فقط 34 دقیقه زمان نیاز داشت تا سایاکا تاکاهاشی، 21-18 21-7 را پشت سر بگذارد.

♦ چهار زوج برتر جهان به نیمه نهایی دوبل مختلط راه یافتند. وانگ یی لیو/هوانگ دونگ پینگ از چالشی قوی از پراوین جردن/ملاتی داوا اوکتاویانتی جان سالم به در برد و در مقابل هموطنان ژنگ سی وی/هوانگ یا کیونگ قرار خواهد گرفت، در حالی که قهرمانان جهان دچاپول پووارانوکروه/ساپسیره تائراتاناچای مقابل مدافعان قهرمانی یوتا واتانا خواهند بود. هیگاشینو.

تای تزو یینگ در برابر نوزومی اوکوهارا تمام تلاش خود را می کند! 👀

 

5/5 - (2 امتیاز)
کلیدواژه : بدمینتون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.