تیم دو نفره بانوان چین قهرمان مسابقات بدمینتون آزاد فرانسه 2024

تیم دو نفره بانوان چین قهرمان مسابقات بدمینتون آزاد فرانسه 2024

تیم دو نفره بانوان چین قهرمان مسابقات بدمینتون آزاد فرانسه 2024

CHEN Qing Chen – JIA Yi Fan vs Nami MATSUYAMA – Chiharu SHIDA – YONEX French Open 2024

تیم دو نفره بانوان چین قهرمان مسابقات بدمینتون آزاد فرانسه 2024 شدند.

چن چینگچن و جیا ایفان از کشور چین مقابل نامی ماتسویاما و چیهارو شیدا از کشور ژاپن به پیروزی رسیدند و قهرمان مسابقات بدمینتون آزاد فرانسه 2024 شدند.

 

 

 

پاریس – دو نفره بدمینتون چین، چن چینگچن و جیا ییفان، یک پیروزی احساسی دیگر را به دست آوردند و زوج شماره یک جهان به پیروزی رسیدند .

در این بازی سرنوشت ساز، نامی ماتسویاما و چیهارو شیدا از ژاپن را با نتایج 21-12، 19-21، 24-22 شکست دادند. در فینال دو نفره زنان آزاد فرانسه روز یکشنبه.

جیا گریان پس از این پیروزی گفت: “ما فکر نمی کردیم که تنها یک امتیاز با شکست فاصله داریم، بلکه فکر می کردیم که هنوز به هفت امتیاز برای پیروزی در مسابقه نیاز داریم.”

این مسابقات که در ورزشگاه پورت دو لا شپل آرنا یا آدیداس آرنا یک سالن سرپوشیده ورزشی در منطقه ۱۸ پاریس، فرانسه برگزار شد و به عنوان یک رویداد آزمایشی برای بازی های المپیک 2024 پاریس بود.

این مکان که به بدمینتون و ژیمناستیک ریتمیک در المپیک آینده اختصاص دارد، تنها مرکز دائمی است که در منطقه کوچکتر پاریس به طور خاص برای بازی ها ساخته شده است.

 

 

جیا که در سال 2016 به همراه چن نیز موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، گفت: کسب عنوان قهرمانی در این مکان البته برای ما خاص بود.

قهرمانان چهار دوره جهان با قدرت وارد این مسابقه شدند و اولین بازی را پس از 7 امتیاز پشت سر گذاشتند.

اما نفرات ششم ژاپن در بازی های دوم و سوم با یک مبارزه قوی روبرو شدند و جفت چینی را وادار کرد تا برای پیروزی به جستجوی عمیق بپردازند.

جیا افزود: می دانم که در بازی دوم اشتباهاتی داشتم و در ابتدای بازی سوم خوب نبود اما در مراحل پایانی بازی خودم را نجات دادم.

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *